Drutex-Bytovia Bytów nie dał rady Wigrom Suwałki

KM
Lukasz Capar Polska Press
Gdyby Bytovia obudziła się wcześniej, to ten mecz zakończyłby się innym wynikiem. Drutex przegrywa w Bytowie z Wigrami Suwałki 1:2.

Wigry Suwałki zwycięstwo z Druteksem-Bytovią Bytów zapewnili sobie w ciągu pierwszy 25 minut. Najpierw wynik otworzył w 6. Minucie Patryk Kimala. Zawodnik Wigier wykorzystał dobre podanie w pole karne z prawej strony boiska i pokonał Michała Szromnika. Po bramce ofensywa gości nie zaprzestała atakować. Kolejną bramkę dla Wigier strzelił Patryk Kimala. Tym razem napastnik wykorzystał zamieszanie w polu karnym. W Bytowie Drutex przegrywał już dwa zero.

Bytowianie się jednak po dwóch szybkich ciosach nie poddali i postawili się Wigrom. Już 4 minuty po drugim golu Kamil Adamek z Druteksu strzelił bramkę kontaktową. Po tym golu gospodarze się obudzili. Nie potrafili jednak kolejny raz pokonać bramkarza gości i pierwsza połowa zakończyła się przewagą Wigier Suwałki 2:1.

Po zmianie połów mecz był nadal wyrównany. Atakowała zarówno Bytovia, jak i Wigry. Brakowało jednak skuteczności. Zawodnicy się wystrzelali i w ostatnich 15 minutach tempo spotkania wyraźnie opadło. W końcówce szanse na wyrównanie miał jeszcze Łukasz Wróbel, niestety dla bytowian piłka po strzale głową uderzyła jedynie w poprzeczkę. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną Druteksu-Bytovii Bytów 1:2.

Bytovia po porażce utrzymuje 13. miejsce w tabeli Nice 1.ligii.

Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi? "W tej chwili najlepszym piłkarzem jest Mohamed Salah"