Drutex Bytovia wygrała z MKS Kluczbork

Drutex Bytovia Bytów wygrała z MKS Kluczbork 2:0 w meczu pierwszej ligi piłki nożnej.

Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego świetnie spisują się w Pucharze Polski, w którym wyeliminowali już ekstraklasowe Zagłębie Lubin i Śląsk Wrocław. W lidze spisują się różnie, a na pewno oczekiwania były większe. Mecz z MKS Kluczbork był ważny dla Bytovii, aby drużyna zachowała kontakt z czołówką.

Bytovia już w pierwszej połowie miała przewagę, ale szwankowała jeszcze skuteczność. To udało się poprawić w drugiej połowie spotkania. Gospodarze zagrali wreszcie skuteczniej, strzelili dwa gole i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Dzięki tej wygranej Drutex Bytovia traci cztery punkty do drugiego miejsca, a przecież w Bytowie przed sezonem nie ukrywali, że chcą powalczyć o miejsce w ścisłej czołówce pierwszej ligi.