Drutex Bytovia lepsza od Chrobrego Głogów

Tomasz Kafarski, trener Bytovii
Tomasz Kafarski, trener Bytovii Tomasz Bołt/Polska Press/Dziennik Bałtycki
Piłkarze Druteksu Bytovii Bytów wygrali z Chrobrym Głogów 1:0 (1:0) w meczu sparingowym, który rozegrany został w Grodzisku Wielkopolskim. Zwycięskiego gola dla zespołu prowadzonego przez trenera Tomasza Kafarskiego strzelił Marek Jakóbowski w 27 minucie spotkania.

W drużynie Bytovii zagrał 19-letni piłkarz z Ukrainy, Ołeksij Najdyszak.

Chrobry: Karol Szymański (46 Sławomir Janicki) - Robert Pisarczuk (46 Krzysztof Ziemniak), Łukasz Bogusławski (75 Jakub Małucki), Michał Michalec (46 Damian Byrtek), Adam Samiec, Marcel Gąsior (70 Igor Szopa), Szymon Drewniak (46 Patryk Malinowski), Wołodymyr Hudyma (46 Mateusz Hałambiec), Bartosz Machaj (46 Michał Bednarski), Karol Hodowany (46 Dominik Kościelniak), Maciej Górski (46 Damian Sędziak).

Bytovia: (I połowa) Tomasz Laskowski - Krzysztof Bąk, Michał Jakóbowski, Chris Jastrzembski, Robert Mandrysz, Janusz Surdykowski, Maciej Szewczyk, Wojciech Wilczyński, Łukasz Wróbel, Dawid Kort, Marek Opałacz. (II połowa) Mateusz Oszmaniec - Bartłomiej Chojnacki, Artur Formela, Radosław Jasiński, Daniel Mąka, Shōhei Okuno, Wojciech Wilczyński (60 Ołeksij Najdyszak), Łukasz Wróbel, Paweł Lisowski, Mateusz Klichowicz, Bartłomiej Poczobut.