Dolcan Ząbki okazł się za silny dla Olimpii

Tym razem piłkarze Olimpii nie zdobyli punktów w rozgrywkach trzeciej ligi grupy pierwszej. Elblążanie przegrali w Ząbkach z drugim w tabeli Dolcanem 0:2.

Elblążanie nie bronili kurczowo dostępu do własnej bramki, ale sami próbowali pokonać bramkarza gospodarzy. Jednak w 22. minucie Maciej Tataj dał prowadzenie drużynie gospodarzy.
W drugiej połowie przewagę osiągnęli podopieczni Tomasza Wichniarka. Elblążanie atakowali i dążyli do strzelenia wyrównującego gola. I nawet Arkadiusz Koprucki posłał piłkę do bramki zespołu Dolcana, ale sędzia nie uznał tego gola. W 80. minucie trzech zawodników wicelidera wyszło na dwóch obrońców zespołu z Elbląga i Tataj po raz drugi posłał piłkę do siatki i ustalił wynik spotkania.

Dolcan - Olimpia 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Maciej Tataj (22), 2:0 Maciej Tataj (80).
Olimpia: Hyż - Ptaszyński (46 Bogdanowicz), Koprucki, Treszczotko, R. Anuszek (70 Biegański) - Sambor, Nowacki (80 Lepka), Chmielecki - Kolosow, Trafarski (20 Sędziak), Wróblewski.