reklama

Doha 2019 Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata: Wyniki Polaków. Klasyfikacja medalowa [TABELA]

Marek Majewski
Marek Majewski
Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (9 zdjęć)
W Katarze zakończyły się mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019. Medale dla Polski zdobyli Paweł Fajdek, Joanna Fiodorow, Wojciech Nowicki, Marcin Lewandowski, Piotr Lisek i kobieca sztafeta 4x400 m w składzie Justyna Święty-Ersetić, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik. Zobaczcie tabelę medalową oraz wyniki reprezentantów Polski.

Doha 2019. Joanna Fiodorow, Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki, Marcin Lewandowski, Piotr Lisek i "aniołki Matusińskiego" z medalami WYNIKI POLAKÓW

Pierwszy medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dausze wywalczyła dla Polski Joanna Fiodorow. Zajęła drugie miejsce w finale rzutu młotem, ustanawiając w sobotę nowy rekord życiowy wynikiem 76,35 m. Po tytuł sięgnęła Amerykanka DeAnna Price (77,54), a brąz wywalczyła Chinka Wang Zheng (74,76).

Źródło: PZLA/x-news

W niedzielę najwięcej emocji przyniosły konkursy biegowe. Polakom - głównie rozczarowanie. Ewa Swoboda miała problem z zakwalifikowaniem się do półfinału biegu na 100 metrów. Ostatecznie weszła do niego jako szczęśliwa przegrana. Zajęła w nim jednak dopiero szóste miejsce. Gdyby pobiegła w granicach życiowego rekordu (11,07), miałaby awans. Z pozycji szczęśliwego przegranego do półfinału awansował też Adam Kszczot. Słabszy czas w pierwszym z biegów na 800 metrów miał być tylko wypadkiem przy pracy. W półfinale nie poprawił jednak swojego wcześniejszego wyniku i zajął dopiero szóste miejsce. Jedynym niedzielnym finałem z udziałem Polaków była więc sztafeta mieszana 4x400 metrów.

Źródło: PZLA/x-news

Piąte miejsce w finale skoku wzwyż podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze zajęła Kamila Lićwinko. Polka pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 198 centymetrów. Tytuł mistrzyni świata po raz trzeci w karierze wywalczyła Marija Łasickiene. Rosjanka w swoje najlepszej próbie uzyskała 204 centymetry.

Najpiękniejsze zawodniczki mistrzostw świata w lekkoatletyce...

Poza finałem konkursu rzutu oszczepem lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze znalazła się Maria Andrejczyk. Polka w najlepszej próbie uzyskała zaledwie 57,68 m i została sklasyfikowana dopiero na 22. pozycji. - Jest mi przykro, jestem wręcz zażenowana tym wynikiem - powiedziała.

Źródło: PZLA/x-news

Anna Kiełbasińska odpadła w eliminacjach biegu na 400 metrów. Polka, która debiutowała na tym dystansie na imprezie rangi mistrzowskiej, uzyskała 52,25 s i została sklasyfikowana została dopiero na 34. pozycji. - Głupio nawet to powtarzać, ale u kobiet, również kobiet-sportowców, są takie dni... słabsze. I dzisiaj ten dzień nastąpił. Byłam wściekła, że to się wydarzyło, ale natury nie oszukasz - powiedziała Kiełbasińska.

Źródło: PZLA/x-news

We wtorek brązowy medal w konkursie skoku o tyczce wywalczył Piotr Lisek. Polak pokonał poprzeczkę na wysokości 5,87 m. Tytuł obronił Amerykanin Sam Kendricks, który skoczył 5,97 m. Z kolei srebrny medal wywalczył Szwed Armand Duplantis, który konkurs zakończył na tej samej wysokości co Amerykanin.

Źródło: PZLA/x-news

W środę Paweł Fajdek po raz czwarty z rzędu zdobył złoty medal MŚ w rzucie młotem. Jako jedyny rzucił na odległość powyżej 80 metrów. Tym razem złoto dał mu rzut na odległość 80,50 m. Drugi z Polaków, Wojciech Nowicki, rzucił na odległość 77,69 metra. To było czwartą odległością w konkursie. Dalej rzucali Quentin Bigot (Francja) oraz Bence Halasz (Węgry). Ostatecznie jednak 30-latek otrzyma brązowy medal. Efekt przyniósł bowiem protest dyrektora sportowego PZLA Krzysztofa Kęckiego i wiceprezesa Tomasza Majewskiego. Przedstawili oni Komisji Odwoławczej nagranie, na którym widać, że rzut Halasza (78,18 m) był spalony.

Najpiękniejsze zawodniczki mistrzostw świata w lekkoatletyce...

Justyna Święty-Ersetic i Iga Baumgart-Witan awansowały do finału biegu na 400 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze. - Jestem dzisiaj spełnioną zawodniczką i bardzo, bardzo szczęśliwą. Jak składam deklarację, to staram się być też realistką i wiedziałam, że ten finał jest w zasięgu. Oczywiście różnie mógł się bieg potoczyć, co zależało od wielu czynników. Cieszę się, że zarówno mi i Idze udało się awansować do finału - mówiła Justyna Święty-Ersetic.

W finale Polki zajęły kolejno 7. i 8. miejsce. Mistrzynią świata została Salwa Eid Naser, ustanawiając rekord Azji - 48,14 sekundy. To trzeci wynik w historii oraz najlepszy czas osiągnięty od 34 lat. Drugie miejsce zajęła Shaunae Miller-Uibo, która wynikiem 48,37 sekundy poprawiła rekord Ameryki Północnej. Trzecia była Shericka Jackson. Jamajka przebiegła 400 metrów w czasie 49,47 sekundy.

Źródło: PZLA/x-news

W finale konkursu pchnięcia kulą wystąpi Paulina Guba. Polka miała sporo szczęścia, ponieważ wynik 18,04 m dał jej w eliminacjach dwunaste miejsce, ostatnie premiowane awansem. - Nie spodziewałam się, że poziom w eliminacjach będzie aż tak wysoki. Zobaczymy, co będzie w finale, bo ja tak naprawdę nie mam pojęcia, na co mnie stać. Przyjechałam tu dobrze przygotowana, a pchnęłam 18,04 m. Dobrze się rozgrzałam, dobrze się czułam, ale chyba głowa trochę nie zadziałała - powiedziała Guba.

Źródło: PZLA/x-news

Najlepszy w tym sezonie wynik 55,38 s dał Joannie Linkiewicz kwalifikację na igrzyska olimpijskie, ale nie dał finału lekkoatletycznych mistrzostw świata. Polka zajęła w swoim półfinale biegu na 400 metrów przez płotki szóste miejsce. - Poziom jest naprawdę rewelacyjny. Dałam z siebie 100 procent, zaczęłam odważnie, ale chyba trochę za sztywno i końcówka nie była taka, jak powinna - powiedziała Linkiewicz.

Źródło: PZLA/x-news

Michał Haratyk na eliminacjach zakończył udział w lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Dosze. Mistrz Europy z Berlina pchnął tylko 20,52 m. - Po pierwsze pogubiłem się w kole, bo było trochę śliskie i nie wyszło tak, jakbym chciał. Po drugie nie dało się trenować tak, jakbym chciał. Dużo odpoczywałem, ale jednak coś mi naciska na nerw w łokciu i nadgarstek też się trochę popsuł. Generalnie czeka mnie trochę naprawy, ale nic bardziej poważnego - powiedział Michał Haratyk. W finale nie wystąpi również Jakub Szyszkowski. Z trzech Polaków awans wywalczył tylko Konrad Bukowiecki.

Źródło: PZLA/x-news

W finale pchnięcia kulą poziom był niezwykle wysoki. Po tytuł sięgnął Joe Kovac, który w swojej najlepszej próbie (ostatniej) uzyskał wynik 22,91 m. Amerykanin o zaledwie centymetr wyprzedził swojego rodaka Ryana Crousera (srebro) oraz Nowozelandczyka Toma Walsha (brąz). Na szóstym miejscu (21,46) uplasował się Konrad Bukowiecki, który był najlepszym z Europejczyków. - Poziom finału przeszedł oczekiwania wszystkich. Zarówno kibiców, jak i zawodników - stwierdził Polak.

Źródło: PZLA/x-news

Paweł Wiesiołek zajął 12. miejsce w dziesięcioboju podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze. To najwyższe miejsce Polaka na arenie międzynarodowej. - Jestem zadowolony, bo to jest mój najlepszy występ w imprezie międzynarodowej. W ubiegłym roku na mistrzostwach Europy wypadłem słabo. W tym roku na mistrzostwach świata zająłem 12. miejsce. Lepsze niż na mistrzostwach Europy, co mnie na pewno cieszy. Jestem zadowolony. Raptem dwa i pół roku temu zmieniłem trenera. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, żeby się bardziej dograć. Uważam jednak, że tworzymy super ekipę. Brakuje mi jeszcze trochę pewności siebie. To jest wielobój i trzeba do niego dojrzeć. Potrzebujemy z trenerem jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że to będzie rok olimpijski i rok przełomowy - powiedział Paweł Wiesiołek.

Źródło: PZLA/x-news

Marcin Lewandowski wywalczył brązowy medal w biegu na 1500 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze. Polak zakończył bieg z czasem 3:31.46 i tym samym ustanowił rekord Polski. Najszybszy był Timothy Cheruiyot (3:29.26). Z kolei drugie miejsce zajął Taoufik Makhloufi (3:31.38).

Źródło: PZLA/x-news

"Aniołki Matusińskiego" zajęły drugie miejsce w sztafecie 4x400 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze. Nasze reprezentantki ukończyły bieg z czasem 3:21.89 i tym samym ustanowiły rekord Polski. Biało-czerwoną sztafetę reprezentowały Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic. Złoto wywalczyły reprezentantki Stanów Zjednoczonych (3:18.92). Trzecie bieg ukończyły Jamajki (3:22.37).

Źródło: PZLA/x-news

Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019. Klasyfikacja medalowa TABELA: stan na 6 października, godz. 20.00

MiejsceReprezentacjaZłote medaleSrebrne medaleBrązowe medaleMedale łącznie
1.USA1411429
2.Kenia52411
3.Jamajka35412
4.Chiny3339
5.Etiopia2518
6.Wielka Brytania2305
7.Niemcy2046
8.Japonia2013
9.Holandia2002
9.Uganda2002
11.Polska1236
12.Bahrajn1113
12.Kuba1113
12.Szwecja1113
15.Bahamy1102
16.Katar1012
17.Norwegia1001
17.Australia1001
17.Wenezuela1001
17.Grenada1001

Polskie lekkoatletki. Szybkość, siła i piękno [ZDJĘCIA]

Kto zdobędzie medale? Nadzieje medalowe na MŚ Doha 2019

W 2017 roku mistrzostwa świata w lekkoatletyce odbywały się w Londynie. Reprezentacja Polski zajęła wówczas 8. miejsce w klasyfikacji generalnej, zdobywając łącznie 8 medali. Złoto wywalczyli Anita Włodarczyk (rzut młotem) i Paweł Fajdek (rzut młotem), srebro - Piotr Lisek (skok o tyczce) i Adam Kszczot (bieg na 800 m), brąz - Malwina Kopron (rzut młotem), Kamila Lićwinko (skok wzwyż), Wojciech Nowicki (rzut młotem), a także kobieca sztafeta 4×400 m w składzie: Aleksandra Gaworska, Justyna Święty, Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Patrycja Wyciszkiewicz i Martyna Dąbrowska. Spośród europejskich reprezentacji Polskę wyprzedziły tylko Wielka Brytania i Francja. Klasyfikację generalną wygrały USA z dorobkiem 30 medali.

Czy ten wynik uda się powtórzyć w Dausze? Na zawodach w Katarze zabraknie żelaznej polskiej faworytki Anity Włodarczyk, która jest kontuzjowana. O medale powalczą na pewno inni młociarze i młociarki - Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki, Malwina Kopron i Joanna Fiodorow. Miejsce na podium jest również celem "aniołków Matusińskiego", czyli polskiej kobiecej sztafety 4x400 m. Z nadziejami patrzymy na Piotra Liska, rekordzistę Polski w skoku o tyczce, a także na kulomiotów Michała Haratyka i Konrada Bukowieckiego. Miłe niespodzianki w biegach indywidualnych mogą sprawić Marcin Lewandowski, Justyna Święty-Ersetic oraz płotkarka Karolina Kołeczek.

Kamila Lićwinko o przygotowaniach do Doha 2019

Źródło: PZLA/x-news

Swojej szansy reprezentacja Polski upatruje także w nowej konkurencji - sztafecie mieszanej kobiet i mężczyzn. Iga Baumgart-Witan wystartuje w 3 konkurencjach na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Dausze. Lekkoatletka pobiegnie indywidualnie na 400 metrów oraz w dwóch sztafetach 4x400 m: kobiecej oraz mikście. Biegaczka jest aktualną mistrzynią Polski w biegu na 400 metrów.

Źródło: PZLA/x-news

- Treningi indywidualne i sztafetowe praktycznie niczym się nie różnią - tylko tym, że mamy zmiany sztafetowe. Z chłopakami też już trochę pozmienialiśmy do tych sztafet mikstowych, więc cały czas na bieżąco szlifujemy, żeby to wyszło jak najlepiej - powiedziała biegaczka.

Czytaj także

- Każdy start będzie dla mnie ważny: w mikście, indywidualny i w sztafecie 4x400 m z dziewczynami. W każdym z tych startów będę chciała dać z siebie jak najwięcej potrafię. Mam nadzieję, że wszystkie biegi wytrzymam na swoim najlepszym poziomie, a jeśli to da medale, to będę bardzo szczęśliwa. Fajnie byłoby przywieźć 3 medale. To pewnie mało prawdopodobne, ale trzeba w to wierzyć - stwierdziła zawodniczka.

Skład reprezentacji Polski na lekkoatletyczne MŚ Doha 2019

KOBIETY

 • Ewa Swoboda (AZS AWF Katowice) - 100 metrów
 • Iga Baumgart-Witan (BKS Bydgoszcz) - 400 m, 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot) - 400 m, 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Justyna Święty-Ersetic (AZS AWF Katowice) - 400 m, 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Anna Sabat (CWKS Resovia Rzeszów) - 800 m
 • Karolina Kołeczek (AZS UMCS Lublin) - 100 m ppł
 • Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) - 400 m ppł
 • Alicja Konieczek (OŚ AZS Poznań) - 3000 m z przeszkodami
 • Katarzyna Zdziebło (Stal Mielec) - chód na 20 km
 • Kamila Lićwinko (Podlasie Białystok) - skok wzwyż
 • Paulina Guba (AZS UMCS Lublin) - pchnięcie kulą
 • Klaudia Kardasz (Podlasie Białystok) - pchnięcie kulą
 • Daria Zabawska (AZS UMCS Lublin) - rzut dyskiem
 • Malwina Kopron (AZS UMCS Lublin) - rzut młotem
 • Joanna Fiodorow (OŚ AZS Poznań) - rzut młotem
 • Maria Andrejczyk (Hańcza Suwałki) - rzut oszczepem
 • Aleksandra Gaworska (AZS AWF Kraków) - 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Małgorzata Hołub-Kowalik (Bałtyk Koszalin) - 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Patrycja Wyciszkiewicz (OŚ AZS Poznań) - 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m

Maria Andrejczyk o przygotowaniach do Doha 2019

Źródło:
TVN

MĘŻCZYŹNI

 • Adam Kszczot (RKS Łódź) - 800 m
 • Marcin Lewandowski (Zawisza Bydgoszcz) - na 1500 m
 • Damian Czykier (Podlasie Białystok) - 110 m ppł
 • Patryk Dobek (MKL Szczecin) - 400 metrów ppł
 • Krystian Zalewski (Barnim Goleniów) - 3000 m z przeszkodami
 • Dawid Tomala (KU AZS Politechniki Opolskiej) - chód na 20 km
 • Rafał Augustyn (Stal Mielec) - chód na 50 km
 • Artur Brzozowski (AZS AWF Katowice) - chód na 50 km
 • Rafał Sikora (AZS AWF Katowice) - chód na 50 km
 • Piotr Lisek (OSOT Szczecin) - skok o tyczce
 • Robert Sobera (AZS AWF Wrocław) - skok o tyczce
 • Paweł Wojciechowski (Zawisza Bydgoszcz) - skok o tyczce
 • Konrad Bukowiecki (AZS UWM Olsztyn) - pchnięcie kulą
 • Michał Haratyk (Sprint Bielsko-Biała) - pchnięcie kulą
 • Jakub Szyszkowski (AZS AWF Katowice) - pchnięcie kulą
 • Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław) - rzut dyskiem
 • Bartłomiej Stój (KU AZS Politechniki Opolskiej) - rzut dyskiem
 • Robert Urbanek (MKS Aleksandrów Łódzki) - rzut dyskiem
 • Paweł Fajdek (Agros Zamość) - rzut młotem
 • Wojciech Nowicki (Podlasie Białystok) - rzut młotem
 • Marcin Krukowski (Warszawianka) - rzut oszczepem
 • Paweł Wiesiołek (Warszawianka) - dziesięciobój
 • Łukasz Krawczuk (Śląsk Wrocław) - sztafeta mieszana 4x400 m
 • Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) - sztafeta mieszana 4x400 m
 • Wiktor Suwara (AZS AWF Warszawa) - sztafeta mieszana 4x400 m

Adam Kszczot o przygotowaniach do Doha 2019

Źródło: PZLA/x-news

Gdzie oglądać lekkoatletyczne MŚ 2019? Transmisja na żywo w internecie

Poniżej szczegółowy program MŚ w lekkoatletyce 2019 z wyszczególnionymi startami reprezentantów Polski. Transmisję z imprezy będzie można oglądać na żywo na antenach TVP, a także w internecie - w serwisie sport.tvp.pl

Doha 2019. Program lekkoatletycznych mistrzostw świata

DZIEŃ 1. - 27 września (piątek)

Kwalifikacje

 • 15:30 - skok w dal M
 • 15:35 i 17:05 - 100 m M
 • 15:40 i 17:10 - rzut młotem K (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron)
 • 16:10 - 800 m K (Anna Sabat)
 • 16:30 - skok o tyczce K
 • 17:40 - skok wzwyż K (Kamila Lićwinko)
 • 17:55 - 3000 m z przeszkodami K (Alicja Konieczek)
 • 18:25 - trójskok M
 • 18:45 - 5000 m M
 • 19:35 - 400 m ppł M (Patryk Dobek)

Finały

 • 22:59 maraton K

DZIEŃ 2. - 28 września (sobota)

Kwalifikacje

 • 15:15 - rzut dyskiem M (Piotr Małachowski, Robert Urbanek, Bartłomiej Stój)
 • 15:30 - 100 m K (Ewa Swoboda)
 • 16:05 - 800 m M (Adam Kszczot)
 • 16:30 - skok o tyczce M (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera)
 • 17:05 - 400 m ppł M (półfinał, ew. Patryk Dobek)
 • 100 m M (półfinał)
 • 18:15 - 800 m K (półfinał, ew. Anna Sabat)
 • 19:00 - 4x400 m MIX (reprezentacja Polski)

Finały

 • 18:25 - rzut młotem K (ew. Joanna Fiodorow, Malwina Kopron)
 • 19:40 - skok w dal M
 • 20:10 - 10 000 m K
 • 21:15 - 100 m M
 • 22:30 - chód 50 km M (Rafał Augustyn, Rafał Sikora, Artur Brzozowski)
 • 22:30 - chód 50 km K

DZIEŃ 3. - 29 września (niedziela)

Kwalifikacje

 • 200 m M
 • 20:20 - 100 m K (półfinał, ew. Ewa Swoboda)
 • 20:55 - 800 m M (półfinał, ew. Adam Kszczot)

Finały

 • 19:40 - skok o tyczce K
 • 20:45 - trójskok M
 • 21:35 - 4x400 m MIX (ew. reprezentacja Polski)
 • 22:20 - 100 m K (ew. Ewa Swoboda)
 • 22:30 - chód 20 km W (Katarzyna Zdziebło)

DZIEŃ 4. - 30 września (poniedziałek)

Kwalifikacje

 • 15:30 - rzut oszczepem K (Maria Andrejczyk)
 • 200 m K
 • 17:20 - 400 m K (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Anna Kiełbasińska)
 • 19:05 - 110 m ppł M (Damian Czykier)
 • 200 m M (półfinał)

Finały

 • 19:30 - skok wzwyż K (ew. Kamila Lićwinko)
 • 20:15 - rzut dyskiem M (ew. Piotr Małachowski, Robert Urbanek, Bartłomiej Stój)
 • 20:20 - 5000 m M
 • 20:50 - 3000 m z przeszkodami K (ew. Alicja Konieczek)
 • 21:10 - 800 m K (ew. Anna Sabat)
 • 21:40 - 400 m ppł M (ew. Patryk Dobek)

DZIEŃ 5. - 1 października (wtorek)

Kwalifikacje

 • 15:30 - rzut młotem M (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
 • 15:35 - 400 m M
 • 15:50 - skok wzwyż M
 • 16:30 - 400 m K (półfinał)
 • 3000 m z przeszkodami M
 • 200 m K (półfinał)

Finały

 • 19:05 - skok o tyczce M
 • 20:20 - rzut oszczepem K
 • 21:10 - 800 m M
 • 21:40 - 200 m M

Gala i Bal Mistrzów Sportu 2019 [ZDJĘCIA] [WYNIKI] Bartosz K...

DZIEŃ 6. - 2 października (środa)

Kwalifikacje

 • dziesięciobój M
 • pchnięcie kulą K
 • siedmiobój K
 • 1500 m K
 • rzut dyskiem K
 • 5000 m K
 • 400 m M (półfinał)
 • 110m ppł M (półfinał)
 • 400 m ppł K (półfinał)

Finały

 • 20:40 rzut dyskiem M
 • 21:35 200 m K
 • 22:00 110 m ppł M

DZIEŃ 7. - 3 października (czwartek)

Kwalifikacje

 • dziesięciobój M
 • trójskok K
 • siedmiobój K
 • pchnięcie kulą M
 • skok o tyczce M
 • 1500 m M
 • 1500 m K (półfinał)

Finały

 • 21:35 pchnięcie kulą K
 • 22:50 400 m K
 • 23:05 siedmiobój K (ostatnia konkurencja - 800 m)
 • 23:25 dziesięciobój M (ostatnia konkurencja - 1500 m)

DZIEŃ 8. - 4 października (piątek)

Kwalifikacje

 • 1500 m M (półfinał)
 • 4x100 m K
 • 4x100 m M

Finał

 • 19:15 skok wzwyż M
 • 20:00 rzut dyskiem K
 • 20:30 400 m ppł K
 • 20:45 3000 m z przeszkodami M
 • 21:20 400 m M
 • 22:30 chód 20 km M

DZIEŃ 9. - 5 października (sobota)

Kwalifikacje

 • rzut oszczepem M
 • 100 m ppł K
 • skok w dal K
 • rzut oszczepem M
 • 4x400 m K
 • 4x400 m M

Finały

 • 19:05 pchnięcie kulą M
 • 19:35 trójskok K
 • 19:55 1500 m M
 • 20:25 5000 m K
 • 21:05 4x100 m K
 • 21:15 4x100 m M
 • 22:59 maraton M

DZIEŃ 10. - 6 października (niedziela)

Kwalifikacje

 • 100 m ppł M (półfinał)

Finały

 • 18:15 skok w dal K
 • 18:40 1500 m M
 • 18:55 rzut oszczepem M
 • 19:00 10 000 m M
 • 19:50 100 m ppł K
 • 20:15 4x400 m K
 • 20:30 4x400 m M

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Materiał oryginalny: Doha 2019 Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata: Wyniki Polaków. Klasyfikacja medalowa [TABELA] - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie