Dobra forma naszych biegaczy

Zawodnicy kościerskiego Remusa po raz kolejny znakomicie zaprezentowali się na imprezach, które miały miejsce w naszym kraju.

Weronika Lizakowska wywalczyła złoto na dystansie 600 m. podczas Licealiady w Pucku. Na tej samej imprezie Hanna Pawelska zdobyła srebro w skoku w dal.

Z kolei w trakcie Gimnazjady odbywającej się w Słupsku Kewin Trzebiatowski zajął pierwsze miejsce w biegu na 600 m. Na tych samych zawodach Marta Felskowska srebro wywalczyła 1000 m. Należy też dodać, że znakomite wyniki nasi zawo-dnicy osiągnęli podczas Mistrzostw Okręgu Pomorskiego w Słupsku. Weronika Lizakowska w biegu na 1500 metrów juniorek młodszych zajęła drugą pozycję uzyskując wynik 4.38.24 (3 wynik w tabelach krajowych).

Natomiast Patryk Serkowski na 800 metrów juniorów zdobył również srebrny medal uzyskując czas 1.55.98, a tym samym uzyskał też minimum na Mistrzostwa Polski Juniorów. Nasi reprezentanci wzięli też udział w Mityngu Ligowym Młodzików, który się odbył w Chojnicach. Kewin Trzebiatowski wygrał tam bieg na 600 m. z wynikiem 1.27.34, co jest jednocześnie jego nowym rekordem życiowym i4 wynikiem w tabelach krajowych. W Chojnicach dobrze zaprezentowali się też Natalia Felskowska, Sebastian Ogórkiewicz i Paweł Dobberstein.