Do pracy z głową

  Do pracy z głową

  Marta Czauderna

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Jak wybrać kierunek, który zagwarantuje nam znalezienie pracy? Jaki fakultet pomoże wygrać wyścig szczurów? Jeśli zaś już uda nam się dostać wymarzoną pracę, to jak osiągnąć w niej sukces?
  Odpowiedzi na te i inne pytania postarają się udzielić uczestnicy konferencji pt. "Praca a człowiek", która odbędzie się w najbliższą środę na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, przy ul. Armii Krajowej 119/121.

  Konferencja ma na celu uświadomienie przyszłym i obecnym absolwentom, jakimi prawami rządzi się rynek pracy. Tematycznie ułożone wykłady pozwolą dowiedzieć się, kogo pracodawcy szukają, z jakimi problemami może borykać się młody przedsiębiorca bądź jak zachować równowagę w pracy i życiu osobistym. Wykład inauguracyjny wygłosi światowej sławy profesor psychologii Bogdan Wojciszke.

  Pod koniec odbędą się dwa bloki warsztatów: pierwszy skierowany do licealistów, o tym jak zdobyć wymarzoną pracę, oraz drugi, dla studentów pt. "Twórcze myślenie i działanie jako element przyszłej ścieżki kariery".

  Organizatorami konferencji są Koło Nauk Psychologicznych Anima oraz Koło Naukowe Psychologii, Organizacji i Marketingu Brevi Manu.

  Szczegółowe informacje na stronie internetowej konferencji: www.pracaaczlowiek.pl.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Wyniki wyborów samorządowych 2018 [NASZA WYSZUKIWARKA]

  Wyniki wyborów samorządowych 2018 [NASZA WYSZUKIWARKA]

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!