Do Gdyńskiego Centrum Kultury możesz przyjść na spektakl...

  Do Gdyńskiego Centrum Kultury możesz przyjść na spektakl nawet z małym dzieckiem

  JD

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  W Gdyńskim Centrum Kultury bardzo mile widziane są dzieci.

  W Gdyńskim Centrum Kultury bardzo mile widziane są dzieci. ©materiały GCK

  Ciekawą propozycję skierowało właśnie do mieszkańców miasta Gdyńskie Centrum Kultury. Na spektakle do budynku przy ul. Jana z Kolna 25 miłośnicy sztuki mogą swobodnie przychodzić z dziećmi.
  W Gdyńskim Centrum Kultury bardzo mile widziane są dzieci.

  W Gdyńskim Centrum Kultury bardzo mile widziane są dzieci. ©materiały GCK

  Ile razy miałeś ochotę wyjść do teatru, ale nie miałeś z kim zostawić dziecka? Jeśli zdarzało się to często, z pewnością zaliczasz się do grupy mieszkańców Gdyni, których może zainteresować oferta GCK.

  - Możesz obejrzeć spektakl, a my w tym czasie zajmiemy się twoim dzieckiem - zachęcają do odwiedzin otwartego w zeszłym miesiącu po remoncie gmachu pracownicy tej placówki.

  Jak zapewniają, kiedy dorośli delektować będą się sztuką, małe smyki pod okiem doświadczonych animatorów będą twórczo spędzać czas podczas różnorodnych warsztatów.

  - Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od czterech do dwunastu lat - informuje Piotr Sobierski, kierownik ds. organizacji imprez i promocji Gdyńskiego Centrum Kultury.

  Co jest dość istotne, komfort pozostawienia dziecka pod opieką animatorów i obejrzenia ulubionego spektaklu nie będzie opcją dodatkowo płatną. Cena biletu pozostaje zgodna z cennikiem. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, a pod adresem edukacja@gck.gdynia.pl obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

  - Do teatru zapraszamy 20 minut przed rozpoczęciem spektaklu, a po odbiór dziecka najpóźniej kwadrans po jego zakończeniu - informuje Piotr Sobierski. - Przed zgłoszeniem dziecka prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który jest dostępny na naszej stronie.

  Zobacz również: Otwarcie Konsulatu Kultury w Gdyni po przenosinach do Śródmieścia

  Najbliższe pokazy w Gdyńskim Centrum Kultury, na które można wybrać się z dzieckiem, to „Konsternacja” w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza (16 września), „Mamy problem. Monodram macierzyński” w reżyserii Jakuba Ehrlicha (7 października), „O co biega?” w reż. Tomasza Podsiadłego (25 listopada) i „Psiunio” Grzegorza Chrapkiewicza (9 grudnia). Wszystkie spektakle rozpoczynają się o godz. 17.

  Dzieci z rodzicami tradycyjnie mile widziane są także w Muzeum Miasta Gdyni.

  Dla najmłodszych nasz ośrodek edukacji przygotował wiele atrakcji, które rozbudzą kreatywność oraz poszerzą horyzonty zainteresowań - mówi Mateusz Kozielecki, specjalista ds. promocji tej placówki. - W Muzeum Miasta Gdyni nie ma nudy!

  Dla dzieci przygotowano czytanie poświęcone tematyce budowy dworców. Odbędzie się 19 września o godz. 10.30, wstęp jest bezpłatny. Jeszcze wcześniej, 15 września o godz. 12, zaplanowano warsztaty „Pokład”. 21 września o godz. 13 odbędą się natomiast zajęcia rozwojowe dla niemowląt z opiekunem.

  Przegląd najważniejszych wydarzeń ostatnich dni:


  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo