Derby dla ekipy Kartuz [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Kaszubii nie udało się powtórzyć wyniku z wiosny tego roku i pokonać Cartusię Kartuzy. Nasz zespół przegrał spotkanie 1:3

Meczem z Cartusią zespół T. Bąkowskiego zainaugurował III ligę przed własną publiką. Nie była to jednak udana inauguracja. Początek spotkania nie był zwiastunem totalnej porażki.

Kaszubia od pierwszych minut była drużyną lekko przeważającą. Okazje do zdobycia gola mieli m.in. Filip Bobowski, Kacper Kreft. Goście w ciągu 30 minut nie zagrozili bramce gospodarzy. Jednak w 31 min. Janusz Weber brutalnie sfaulował zawodnika gości i otrzymał czerwony kartonik. Jak się wydaje, był to przełomowy moment dla całego meczu, bo grająca w przewadze Cartusia od tej chwili zaczęła przeważać na boisku. Bramki padły jednak dopiero w drugiej odsłonie. Przyjezdni trzykrotnie pokonywali bramkarza Kaszubii, aczkolwiek trzeba podkreślić, że mieli szanse na podwyższenie tego dorobku. Kaszubia odpowiedziała jednym golem. Zdobył go Michał Drzymała z rzutu karnego.

W najbliższą sobotę zespół T. Bąkowskiego rozegra wyjazdowe spotkanie z Chemikiem Police.