Demolka w Koszalinie

To był najgorszy mecz w wykonaniu szczypiornistek UKS PCM Kościerzyna w tym sezonie.

Zawodniczki Dariusza Męczykowskiego zostały zdemolowane w wyjazdowym starciu z AZS Energą Koszalin. Już pierwsze minuty tego spotkania pokazały, że nasz zespół będzie tylko tłem dla świetnie grającej drużyny z Koszalina. Pierwsza połowa zakończyła się wygraną gospodyń 18:6.

Druga połowa w wykonaniu naszych szczypiornistek niczym nie różniła się od pierwszych trzydziestu minut. Mnóstwo błędów, brak pomysłu na grę w ataku, a także dziurawa defensywa spowodowały, że koszalinianki z minuty na minutę powiększały swoją zdobycz punktową. W efekcie mecz się zakończył pogromem naszego zespołu, który przegrał 12:36.

W minioną środę (w dniu zamknięcia tego numeru), w kościerskiej Sokolni podopieczne Dariusza Męczykowskiego rozegrały ostatnie spotkanie rundy jesiennej PGNiG Superligi Kobiet. Rywalem była drużyna Startu Elbląg. Relację z tego meczu przedstawimy za tydzień. a