Darmowy przewodnik firmy Pfleiderer pomoże w zdobyciu dotacji

PRZaktualizowano 
Nigdy dotąd, polska branża meblarska nie miała tak wielu możliwości rozwoju z wykorzystaniem funduszy europejskich. Teraz, dzięki nim, meblarze mogą otrzymać nawet do 85% refundacji kosztów udziału w ważnych imprezach targowych na świecie.

Jak zdobyć pieniądze? Jakie wydatki można objąć projektem? Pomoże w tym specjalny przewodnik przygotowany na zlecenie firmy Pfleiderer przez specjalistów z B+R Studio.

Polska branża meblowa od lat zaliczana jest do ścisłej czołówki światowego meblarstwa. Produkujemy, i co ważne - eksportujemy - dużo i coraz więcej. Teraz przed polskimi producentami mebli otwierają się kolejne drzwi. Ci, którzy chcą i planują sprzedawać swoje produkty na dalekich rynkach mają szansę na uzyskanie pomocy w realizacji tych planów.

Dzięki wsparciu z Unii Europejskiej, meblarze znad Wisły mogą ubiegać się o dofinansowanie obecności na najważniejszych międzynarodowych imprezach targowych, które tak często okazują się być pierwszym krokiem do nawiązywania kontaktów i relacji handlowych z partnerami z zagranicy.

Warunkiem jest uwzględnienie w strategii rozwoju firmy eksportu do takich krajów jak: Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, USA, Rosja, Kazachstan lub Indie.

Wnioskować można o dofinansowanie udziału w wystawach m.in. w: Kolonii, Mediolanie, Paryżu, Birmingham, a także wielu innych imprezach targowych, kongresach, seminariach i konferencjach. Poziom refundacji może wynieść od 50% do nawet 85%.

Obok takiej okazji nie można przejść obojętnie. Kto może sięgnąć po pomoc i jak ją uzyskać?

Pfleiderer postanowił pomóc swoim partnerom znaleźć odpowiedzi na te pytania i wystąpił z pomysłem stworzenia specjalnego przewodnika. Polscy producenci mebli znajdą w nim praktyczne i pomocne wskazówki jak uzyskać dodatkowe środki na rozwój firm i realizację planów sprzedażowych.

Przewodnik w czytelny i syntetyczny sposób wyjaśnia wszystkie zagadnienia dotyczące Poddziałania 3.3.3 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand“, (realizowanego w ramach Osi Priorytetowej III: „Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach“, Działanie 3.3: „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw“).

Teraz, każdy zainteresowany przewodnikiem może go bezpłatnie ściągnąć ze strony Pfleiderera
**

ze strony internetowej firmy Pfleiderer

**

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Materiał oryginalny: Darmowy przewodnik firmy Pfleiderer pomoże w zdobyciu dotacji - Kurier Poranny

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie