Czy mieliście już okazję poznać Maxi Zoo?

Materiał informacyjny Maxi Zoo
Już od ponad miesiąca mieszkańcy Trójmiasta mogą robić zakupy w pierwszym sklepie dla zwierząt Maxi Zoo w Gdańsku. Dzięki temu, że jest on częścią międzynarodowej sieci, nie tylko zapewnia swoim klientom szeroki wachlarz produktów od najlepszych dostawców, ale również atrakcyjne ceny, liczne promocje i rabaty obejmujące poszczególne marki produktów.

Gdański Maxi Zoo, 50. sklep tej sieci, to nowe miejsce w tym mieście, przyjazne dla klientów i ich pupili. Sklep jest zlokalizowany w popularnej Galerii Zaspa, właśnie dlatego, by być bliżej mieszkańców i ich zwierzaków oraz jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby.

Dla właścicieli różnych gatunków zwierząt to miejsce, jakiego jeszcze nie było i które koniecznie powinni odwiedzić. Powodów jest kilka – przede wszystkim do sklepu możemy przyjść ze swoim pupilem – to z pewnością ułatwi wybór różnego rodzaju akcesoriów. Sklep odwiedzały już psy, koty i gekon – ale w innych lokalizacjach zdarzało się, że klienci przyprowadzali nawet kozy lub kucyki. Wszyscy pracownicy są miłośnikami zwierząt, więc z radością witają odwiedzające sklep zwierzęta, a niektórzy nawet przychodzą do pracy ze swoimi pupilami. Na wszystkie czworonogi czeka również specjalna waga dla psów oraz wyjątkowy regał z przekąskami na wagę.

Kolejny powód to doświadczony i służący swoją wiedzą personel. Pracownicy sklepów przechodzą szereg szkoleń, by móc jak najlepiej doradzać klientom w wyborze produktów idealnie pasujących do ich pupili. A co najważniejsze – asortyment produktów oferowanych przez Maxi Zoo jest bardzo szeroki – ponad 6000 produktów niemal dla wszystkich gatunków zwierząt. To przede wszystkim różnego rodzaju popularne karmy, takie jak: Pedigree, Whiskas, Gourmet, Benek, Dolina Noteci, Amiplay, Brit, a także produkty dostępne wyłącznie w Maxi Zoo, jak: Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek, które wyróżniają się wysoką jakością i przystępną ceną. Dostępne są również karmy specjalistyczne, dostosowane do rozmaitych potrzeb naszych pupili, a także leki OTC i szereg przeróżnych akcesoriów i zabawek, które wpłyną pozytywnie na ich dobrostan.

Sklep Maxi Zoo w Galerii Zaspa, tak jak inne sklepy w Polsce, działa z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, tak by zakupy były bezpieczne dla wszystkich klientów.

Warto wiedzieć, że Maxi Zoo uczestniczy w największym multipartnerskim Programie Bonusowym – PAYBACK. Dzięki temu klienci mogą zbierać punkty za zakupy w sieci (za każde wydane dwa złote otrzymuje się 1 punkt PAYBACK), a następnie wymieniać je na zakupy lub atrakcyjne nagrody w ramach PAYBACK, a także korzystać z licznych promocji w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo i na www.maxizoo.pl lub u innych partnerów Programu. W sklepach dostępne są również karty podarunkowe oraz specjalne rabaty dla klientów, którzy dopiero stają się opiekunami nowego pupila.

W 2019 roku Maxi Zoo Polska po raz piąty zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG stając się numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt w Polsce i umacniając tym samym pozycję lidera. Od grudnia 2019 roku sieć prowadzi także sprzedaż online. Na www.maxizoo.pl dostępne są wyjątkowe produkty, które uzupełniają ofertę stacjonarną np. w kategorii „akwarystyka” czy „oczko wodne”.

Maxi Zoo nie sprzedaje zwierząt i kieruje się zasadą, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Realizując tę ideę w praktyce, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg akcji charytatywnych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce. Tylko w ubiegłym roku Maxi Zoo przekazało schroniskom produkty o łącznej wartości 450 tysięcy złotych. Warto również pamiętać, że pomoc zwierzętom w potrzebie można nieść także bezpośrednio w sklepach Maxi Zoo – w każdym z nich jest ustawiony specjalny pojemnik na dary, do którego można włożyć karmę, środki czystości czy akcesoria.

*******
Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2019 roku Maxi Zoo Polska po raz 5 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2019 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt. Aktualnie spółka dysponuje 50 sklepami działającymi w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Opolu, Sosnowcu, Białymstoku, Wołominie, Piasecznie, Lublinie, Wrocławiu, Bytomiu, Gdyni, Gdańsku, Swarzędzu, Tychach, Krakowie, Łodzi, Milanówku, Zabrzu, Tarnowie, Kaliszu czy Radomiu, Szczecinie i Zielonej Górze. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl. W czerwcu ubiegłego roku Maxi Zoo dołączyło do największego multipartnerskiego Programu Bonusowego w Polsce - PAYBACK. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 11 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo, generując rocznie obroty na poziomie 2 mld euro. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

Dodaj ogłoszenie