Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Michal Siplak (Cracovia) - Miał dzień końca. Co dorzucił z...

Czwarta porażka Legii. Jedenastka 9. kolejki PKO Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]

Wyróżnieni obrońcy:

Michal Siplak (Cracovia) - Miał dzień końca. Co dorzucił z wolnego to potem wpadło! Gratulujemy dwóch asyst w jednej połowie z Piastem Gliwice. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Nemanja Tekijaski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) - Wreszcie porządny wystep w defensywie. Na początku ofarnie zaasekurował swojego bramkarza. Gdyby tego nie zrobił to byłoby 0:1. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Conrado (Lechia Gdańsk) - Narobił niezłego wiatru! W meczu z Górnikiem Łęczna praktycznie co chwilę gościł na połowę beniaminka. Z łatwością wygrywał pojedynki i dorzucał dobre piłki (zanotował asystę). Choć nie strzelił gola to miał spory udział w efektownym zwycięstwie. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Ceny kawy mocno w górę! „Rekordowe poziomy"

Polecamy

Policja zatrzymała 46-latka za kradzież i prowadzenie auta po alkoholu i narkotykach