Czas sportów wirtualnych

Materiał informacyjny
Pandemia koronawirusa spowodowała, że świat sportu całkowicie się zatrzymał. Siłą rzeczy dotyczy to również świata bukmacherskiego. Polski rynek zakładów wzajemnych stara się zrobić wszystko, aby poradzić sobie z tą sytuacją i dać swoim graczom jakąś alternatywę. Sytuacja jest jednak niezwykle trudna, ponieważ najwięcej osób jest przywiązanych do rozgrywek, które aktualnie nie grają.

Sportowi kibice na całym świecie przeżywają teraz bardzo trudne miesiące. Aktualnie wszystkie rozgrywki zostały zawieszone do odwołania i nadal nie wiadomo, kiedy doczekamy się wznowienia czegokolwiek. Przełożone zostały też również wielkie imprezy zaplanowane na 2020 rok.

Koronawirus zasiał spustoszenie

To, że wszystkie rozgrywki zostały zatrzymane to jedno. Oczywista była także decyzja o przełożeniu Mistrzostw Europy i Igrzysk Olimpijskich, które miały się odbyć w 2020 roku. Choć japoński organizatorzy IO bardzo długa zapewniali, że impreza odbędzie się zgodnie z planem, oczywistym było, że stać się po prostu nie może. Taka decyzja przyniesie oczywiście wielkie straty, ale, koniec końców, trudno nazwać ją decyzją. Ludzie nie mieli tu nic do powiedzenia.

Miejmy nadzieję, że w roku 2021 będzie już można zorganizować wielkie turnieje i imprezy sportowe, ale wciąż będzie to niezwykle trudny okres dla tego rynku. Proces odbudowy chociażby futbolu, jaki znaliśmy przed pandemią, może potrwać nawet kilkanaście lat lub nigdy się nie zakończyć. Niektórzy twierdzą, że piłka nożna już nigdy nie będzie taka sama.

Na ten moment wiadomo, że kwarantanna potrwa nie krócej niż do września. Choć władze piłkarskich lig angielskiej i niemieckiej twierdzą, że powrót tych rozgrywek jest możliwy jeszcze w maju, takie rozwiązanie wydaje się być niewiarygodne. Czeka nas jeszcze bardzo długi rozbrat ze sportem i niestety trzeba się z tym pogodzić. Tylko dzięki cierpliwości i skutecznej walce z koronawirusem, będzie można go jak najszybciej pokonać.

Sporty wirtualne alternatywą dla graczy

Jeśli absolutnie każdy sport jest w tym momencie zatrzymany, to czy można obstawiać coś u bukmachera? Dokładnie tak jest. W tym momencie królują tzw. sporty wirtualne - piłka nożna, tenis, wyścigi itd. Nie są to oczywiście rozgrywki z udziałem prawdziwych ludzi czy zwierząt, a o ich wyniku i kursach decyduje algorytm.

Obstawianie sportów wirtualnych ma wielu przeciwników, ale prawda jest taka, że w tym momencie to jedyna możliwość zapewnienia sobie “sportowych” emocji we własnym domu. Bukmacherzy działający w polsce przygotowali oferty specjalnie na sytuację, która ma miejsce na świecie, czyli pandemię koronawirusa.

STS bonusy i sporty wirtualne

Obstawiać sporty wirtualne można np. na stronie STS. Przed rozpoczęciem gry warto przeczytać poradnik STS Bonus, zapoznać się z ofertą powitalną bukmachera, warunkami obrotu bonusami itd. Tłumaczą tam również, jak założyć konto i przedstawiają proces dokonywania wpłat i wypłat, co jest dość istotne.

W przypadku bonus STS na start dla nowych graczy wymienia się: promocje od depozytu, cashback i freebet.

W tym momencie u bukmacherów królują sporty wirtualne - na ten segment bukmacherzy teraz przygotowują nowe bonusy i warto śledzić ich oferty. STS się nie wyłamał i również stworzył bonus na sporty wirtualne.
 


Obstawianie zakładów bukmacherskich dozwolone jest wyłącznie po ukończeniu 18 roku życia. Zakłady dostępne są na stronach u legalnych bukmacherów posiadających stosowne zezwolenie przyznane przez Ministerstwo Finansów. Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek nieposiadających takiego zezwolenia jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

STS - Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Dodaj ogłoszenie