Co sprawia, że najmłodsi z błyskiem w oczach i uśmiechem od ucha do ucha oczekują rodzinnego wyjazdu nad morze?

Artykuł sponsorowany Granfish
Przede wszystkim niezapomniane, wyjątkowe atrakcje, których nie mają na wyciągnięcie ręki na co dzień. Spraw, by wakacyjna wyprawa do Sopotu była jeszcze bardziej wyjątkowa i zaproś dzieciaki do świata pirackiej przygody. Obok sopockiego Molo cumuje Statek Pirat. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i rodziców. Ahoj!

Statek Pirat - rejsy dla rodzin z dziećmi

Przygoda rozpoczyna się na molo, gdzie zobaczysz nasz niezwykły statek piracki. Stąd wyruszymy we wspaniały świat morskich przygód w towarzystwie piratów-animatorów, Nasza wyprawa skończy się w tym samym miejscu, przy sopockim Molo. Co musicie zabrać na pokład statku Pirat? Wygodne obuwie, odzież, chroniącą przed wiatrem i doskonały nastrój. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Nasi piraccy animatorzy sprawią, że każdy, nawet najbardziej nieśmiały miłośnik pirackich przygód, poczuje się na statku jak ryba w wodzie. Zapraszamy na rejsy rodzinne, pełne atrakcji i niezwykłych widoków.

Witaj morze i świetna zabawo!

Podczas pirackiego rejsu dedykowanego rodzinom z dziećmi pokład statku zmienia się w prawdziwą arenę doskonałej zabawy. Wśród najbardziej lubianych przez najmłodszych atrakcji znajdują się gry i zabawy z animatorami, kolorowanki, baloniki, wata cukrowa i wybijanie monet. Każdy miłośnik prawdziwych, pirackich opowieści nie przejdzie obojętnie obok opowiadanych na pokładzie opowieści. Mamy tez coś, co sprawia, że każdy, nie tylko najmłodszy uczestnik rejsu, zyska chęć do zabawy: wspaniałe konkursy. Rywalizacja w pirackiej scenerii to coś, co będzie można wspominać po wakacjach! Poczęstuj się watą cukrową i poczuj się jak dziecko, pozwól sobie na beztroską chwilę doskonałej zabawy.

Statek Pirat-co oferujemy?

Atrakcje dla dzieci to główna część naszej oferty prezentowanej podczas rejsów dla rodzin. Nasz niezwykły Statek Pirat Sopot czeka na całą rodzinę, wyposażony w moc pirackich dekoracji. Twoje dziecko poczuje się wyjątkowo. Dla rodziców oraz małych wielbicieli tradycyjnych, wysokiej klasy posiłków przygotowaliśmy menu sygnowane przez naszego szefa kuchni. Na zadaszonym pokładzie restauracja Przylądek Dobrego Smaku serwuje dania, dzięki którym podziwianie cudownych zakątków Zatoki Gdańskiej z pokładu Pirata będzie "smakowało wybornie". Zapraszamy na 40 minutowe rejsy widokowe, podczas których zatoczymy szeroką pętlę wokół Zatoki Gdańskiej.
Wakacje nad morzem to czas wypoczynku i korzystania z niezwykłych, nadmorskich atrakcji. Zapraszamy do nas, jeśli cenisz rozrywkę na najwyższym poziomie i chcesz, aby Twoje dzieci spełniły marzenia o rejsie pirackim statkiem. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi, bezpieczeństwo oraz wyjątkowe atrakcje, które dostępne są tylko nad morzem, tylko w Sopocie i tylko na Statku Pirat. Czy do wspaniałej, rodzinnej zabawy z piratami trzeba Was jeszcze zachęcać? Czekamy na Was przy Molo Sopot, poznajcie smak pirackiej przygody w cudownej scenerii Zatoki Gdańskiej. 

Informacja o godzinach rejsów

+48 601 865 550

Czartery, grupy zorganizowane
(9:00 – 18:00)

724 24 24 81

Mail
[email protected]

Adres:
Cumujemy przy Sopockim Molo

Dodaj ogłoszenie