Ciepło Na Start. Głosuj na projekty!

red.
Ciepło na Start jest akcją wspierającą najbardziej rozwojowe inicjatywy podmiotów obszaru ekonomii społecznej z Gdańska i Gdyni.

Celem Akcji jest wsparcie najbardziej cennych inicjatyw realizowanych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty z obszaru ekonomii społecznej funkcjonujące na terenie Gminy Miasta Gdańsk i Gdynia. Akcja dla internautów ma charakter otwarty. To oni nagradzają najcenniejszy projekt, poprzez oddanie głosu na wytypowaną inicjatywę.

Trzy projekty z największą liczbą głosów zarówno z miasta Gdańsk jak i Gdynia, otrzymają wsparcie finansowe na rozwój oraz kontynuację inicjatywy od Organizatorów w wysokości odpowiednio: I miejsca 20.000, II miejsca 15.000, III miejsca 10 000.

CIEPŁO NA START

Akcja jest otwarta dla wszystkich internautów, którzy w ramach głosowania mogą oddać głos na projekt realizowany przez dany podmiot z obszaru ekonomii społecznej. Internauci oddając głos, typują projekt, który ich zdaniem zasługuje na wsparcie przeznaczone na promocje i rozwój.

Jakie Inicjatywy wspieramy w tym roku?

Gdynia

Klub Seniora - Nie samotności! - Polski Komitet Pomocy Społecznej , Pomorski Zarząd Wojewódzki

Stowarzyszenie zajmuje się niesieniem pomocy osobą w trudnej sytuacji materialnej bądź życiowej. PKPS prowadzi Klub Seniora przy ul. Płk. Dąbka 189 na Oksywiu, na rzecz osób samotnych i osamotnionych.

Socjoterapia dziecięca - Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży Vitava

Stowarzyszenie Vitava prowadzi od 1999 roku placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży. Obecnie całoroczną opieką obejmujemy ok. 90 dzieci w wieku 7 - 14 lat

Ogród przyjaźni - Fundacja Zmian Społecznych Kreatywni

Fundacja Zmian Społecznych Kreatywni podejmuje się projektów skoncentrowanych wokół pozytywnej zmiany społecznej ukierunkowanej na zwiększenie aktywności obywatelskiej mieszkańców.

Inicjatywa Celebrytki Oksywskie - Grupa Zabawowa - Fundacja Zmian Społecznych Kreatywni

Fundacja Zmian Społecznych Kreatywni podejmuje się projektów skoncentrowanych wokół pozytywnej zmiany społecznej ukierunkowanej na zwiększenie aktywności obywatelskiej mieszkańców.

Klub Młodzieżowy Alternative - Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa

Klub Świętego Mikołaja Biskupa jest organizacją której celem statutowym jest praca wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracujemy w oparciu o zasady: Dobro wypiera zło - im więcej stworzymy Dobra, tym mniej będzie miejsca na zło.

Gdańsk

Gdańska Biblioteka Mobilna - Gdańska Spółdzielnia Socjalna

Gdańska Spółdzielnia Socjalna jest podmiotem ekonomii społecznej zajmującym się aktywizacją zawodową osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i zawodowym

Daj szansę INNYM - Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta koło gdańskie

Towarzystwo Pomocy im św. Brata Alberta jest niezależną, katolicką organizacją pożytku publicznego

Środowiskowy Dom Samopomocy - Stowarzyszenie na rzecz Osób z kryzysami psychicznymi Przyjazna Dłoń

Stowarzyszenie od 1997r działa na rzecz osób z kryzysami, zaburzeniami i chorobami psychicznymi realizując szereg działań w zakresie wsparcia, terapii i rehabilitacji tych osób oraz ich rodzin.

W Klubie Trampolina Jest Moja Rodzina- Fundacja Dr Clown Oddział w Gdańsku

Fundacja od kilkunastu lat realizuje program terapii śmiechem. Kolorowi clowni-animatorzy pracują w polskich szpitalach, świetlicach socjo- terapeutycznych, domach dziecka i wszędzie tam, gdzie przebywają dzieci chore lub z niepełnosprawnością.

Żyrafia Osada - Fundacja Gdańska Strefa Porozumienia bez Przemocy

Fundacja zajmuje się promowaniem idei Porozumienia bez Przemocy (ang. Non-Violent Communication, w skrócie NVC), jako metody komunikacji i filozofii życia.

Szkoła Jedzenia - Fundacja żyć z POMPĄ

Mirosław Baka w 2009 roku powołał Fundację żyć z POMPĄ na rzecz dzieci przewlekle chorych, których życie i zdrowie zależne jest od sprzętu medycznego – pompy do żywienia czy oddychania.

Oddaj swój głos: www.podajdalejcieplo.pl

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie