Chojniczanka straciła zwycięstwo w doliczonym czasie gry [ZDJĘCIA]

Chojniczanka zremisowała u siebie z Chrobrym Głogów 1:1 (0:0) w meczu pierwszej ligi piłki nożnej.

W pierwszej połowie emocji w Chojnicach nie było. Gospodarze bardzo chcieli zacząć wiosnę od wygranej u siebie, ale okazywali to w sposób mało przekonywujący.

Chojniczanka - Chrobry Głogów [NA ŻYWO]

W drugiej połowie na boisku działo się wiele więcej. W 66 minucie czerwoną kartką, za dwie żółte, ukarany został Tomasz Mikołajczak i gospodarze musili grać w osłabieniu. A mimo to objęli prowadzenie po strzale Jakuba Mrozika w 79 minucie spotkania. Nie utrzymali jednak prowadzenia do końca. Sędzia doliczył pięć minut, a w trzeciej z tych dodatkowych Tomasz Zając dał punkt drużynie Chrobrego.