Chojniczanka przegrała z Flotą w Świnoujściu

W meczu pierwszej ligi piłki nożnej Chojniczanka przegrała w Świnoujściu z Flotą 0:2 (0:0). Bramki dla gospodarzy strzelił Bartosz Śpiączka w 40 i 65 minucie. Na minutę przed końcem spotkania Tomasz Mikołajczak z Chojniczanki nie wykorzystał rzutu karnego.

Flota: Gąsiński - Jasiński, Stasiak, Zalepa, Opałacz - Wrzesień (58 Mokwa), Szałek (86 Niewiada), Kieruzel, Bodziony, Grzelak - Śpiączka (69 Nwaogu).

Chojniczanka: Misztal - Chyła, Radler, Jędrzejczyk, Bednarek - Ostalczyk (85 Ziąbski), Mrozik, Filipe Godinho (46 Ropiejko), Orłowski, Iwanicki (67 Wojdyga) - Mikołajczak.