Chojniczanka na remis z Zawiszą Bydgoszcz [ZDJĘCIA]

Tomasz Czachorowski/Polskapresse
Piłkarze pierwszoligowej Chojniczanki zremisowali w Bydgoszczy z ekstraklasowym Zawiszą 4:4 (3:1) w meczu sparingowym. Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka mogli wygrać z wyżej notowanym rywalem, ale w 65 minucie Tomasz Mikołajczak strzelił w słupek z rzutu karnego.

Bramki: dla Zawiszy - Rafael Porcellis (27, 59), Arkadiusz Gajewski (62), Maciej Kona (74), dla Chojniczanki - Marek Gancarczyk (9), Mateusz Piechowiak (29), Hikaru Kawasakiya (35), Bartłomiej Niedziela (47).

Zawisza: Sandomierski - Ciechanowski, Strąk, Nawotczyński, Pulhac - Łukowski, Platica (46 Kona), Widelski (46 Kamiński), Gajewski, Born (59 Chyrek) - Porcellis.

Chojniczanka: (I połowa) Misztal - Iwanicki, Kieruzel, Laskowski, Lisowski - Piechowiak, Feciuch, Kozłowski, Gancarczyk, Kawasakiya - Siemaszko. (II połowa) Dumieński - Chyła, Markowski, Pietruszka, Kieruzel, Grzelak, Kaczmarek, Niedziela, Gałązka, Zawistowski - Mikołajczak.