Chojniczanka Chojnice wygrała w sparingu z Kaszubią Kościerzyna

PK
Anna Kaczmarz / Polskapresse / Dziennik Polski
Chojniczanka Chojnice wygrała w meczu sparingowym z trzecioligową Kaszubią Kościerzyna 5:3, choć do przerwy na prowadzeniu znajdował się niżej sklasyfikowany przeciwnik. Jak zaznaczył Mariusz Pawlak, dla żółto-biało-czerwonych spotkanie miało charakter treningu. W sobotę o godz. 16 Chojniczanka Chojnice podejmie Sandecję Nowy Sącz.

Chojniczanka nie próżnuje i wykorzystuje każdą chwilę, by jak najlepiej przygotować się do kolejnego spotkania. Sparing z trzecioligowym zespołem wprawdzie nie odda prawdziwej rywalizacji, ale może pomóc w przećwiczeniu zagrań taktycznych.

Kaszubia dobrze spisała się w pierwszej części meczu, zresztą schodziła do szatni prowadząc 2:1. W drugiej części spotkania chojniczanie grali już znacznie lepiej, co przełożyło się na aż cztery trafienia.

W sobotę podopieczni Mariusza Pawlaka staną przed szansą na zdobycie kolejnych punktów na zapleczu ekstraklasy. Chojniczanka podejmie Sandecję Nowy Sącz, która w ligowym zestawieniu plasuje się na 13. miejscu.

Kaszubia Kościerzyna - Chojniczanka Chojnice 3:5 (2:1)

Bramki: Adrian Wysocki (23, 30), Wiktor Bławat (60) - Artur Pląsowski (4, 75), Maciej Ropiejko (58), Tomasz Ostalczyk (59), Filipe Godinho (85).

Chojniczanka: Zieliński – Laskowski Patryk, Jędrzejczyk, Feciuch, Bednarek, Mikołajczak, Pląskowski, Orłowski, Ziąbski, Wojdyga, Ropiejko.

Grali także: Jałocha, Laskowski Przemysław, Mrozik, Chyła, Godinho, Ostalczyk.

RAZEMDOMWYJAZD
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.GKS Bełchatów92062116-632010-33016-3
2.Dolcan Ząbki91752220-1140011-41229-7
3.Olimpia Grudziądz91752212-122128-113104-1
4.Kolejarz Stróże91651312-72113-13029-6
5.GKS Katowice91651311-1250010-20131-10
6.Termalica Bruk-Bet Nieciecza91643214-93208-31126-6
7.Górnik Łęczna81442212-820112-82216-6
8.Flota Świnoujście9144239-82126-41213-4
9.Chojniczanka Chojnice9123339-82126-42123-4
10.Wisła Płock91233311-122217-61124-6
11.Arka Gdynia81133311-62117-21124-4
12.Okocimski KS Brzesko91024310-110223-62217-5
13.Sandecja Nowy Sącz992346-141223-71123-7
14.Energetyk ROW Rybnik9707212-140114-50618-9
15.Stomil Olsztyn971447-110425-71022-4
16.GKS Tychy961357-201225-90132-11
17.Puszcza Niepołomice961358-121124-40234-8
18.Miedź Legnica950546-100223-50323-5

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie