Chojniczanka Chojnice - Termalika Bruk-Bet Nieciecza [SKRÓT MECZU, BRAMKA, WIDEO]

Mało kto dawał Chojniczance szanse na zwycięstwo w meczu z liderem tabeli I ligi. Ku uciesze miejscowych kibiców, gospodarze pokonali w sobotę Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 1:0.

Chojniczanka gra ostatnio jak natchniona. Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka wygrali trzeci mecz z rzędu i konsekwentnie wspinają się w ligowej tabeli. W starciu z Termaliką, rywale mocno naciskali nasz zespół i w zasadzie do samego końca kibice nie mogli być spokojni o wynik, ale ostatecznie udało się dowieźć trzy punkty do końcowego gwizdka sędziego.

Chojniczanka Chojnice lepsza od lidera tabeli I ligi!

W stan euforii kibiców Chojniczanki jeszcze w pierwszej połowie wprowadził Tomasz Mikołajczak, który w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, z małą pomocą jednego z obrońców Termaliki, pokonał golkipera rywali. Była to pierwsza i jak się później okazało, jedyna bramka, która padła w tym pojedynku.

Chojniczanka wyraźnie jest na fali. W kolejnym meczu nasza drużyna zmierzy się w Świnoujściu z miejscowym zespołem Floty. Spotkanie to zaplanowane zostało na najbliższą sobotę na godz. 18.