18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Chojniczanka Chojnice podzieliła się punktami z GKS-em Katowice! [ZDJĘCIA]

Drużyna Chojniczanki zremisowała na własnym stadionie z ekipą GKS-u Bełchatów 1:1. Obie bramki w tym meczu padły w pierwszej połowie spotkania.

Pierwsze minuty tego spotkania należały do gospodarzy, którzy już w 2. minucie spotkania mogli objąć prowadzenie w tym meczu. Rywale byli wyraźnie zdezorientowani. Mimo to, Chojniczanka nie potrafiła wykorzystać swojej szansy.

Katowiczanie dosyć szybko otrząsnęli się z marazmu i z biegiem czasu zaczęli przeważać. W 20. minucie spotkania to jednak kibice gospodarzy popadli w euforię. Zamieszanie w polu karnym znakomicie wykorzystał Marcin Orłowski. Chojniczanka wyszła na prowadzenie.

Startujemy z naszym profilem na Twitterze. Czas rozruszać serwis i pokazać, że 140 znaków wystarczy, by oddać sportowe emocje.

— Sport DB (@baltyckisport) September 8, 2013

Goście jednak niemal od razu zabrali się za odrabianie strat. Konsekwencja w ataku wreszcie przyniosła efekt. W 35. minucie gości uszczęśliwił Przemysław Pitry, który okazał się najsprytniejszy w polu karnym po dośrodkowaniu Janusza Gancarczyka. Jak się później okazało, była to druga i zarazem ostatnia bramka w tym pojedynku.

Dla Chojniczanki to czwarty remis w tym sezonie. Drużyna Mariusza Pawlaka wygrała w tym sezonie tylko cztery z dwunastu spotkań.

Katowiczanie z kolei mają na swoim koncie 3 "oczka" więcej.