Ceny paliw 2019 na Pomorzu. Gdzie kupimy najtańsze paliwo?...

  Ceny paliw 2019 na Pomorzu. Gdzie kupimy najtańsze paliwo? Różnica cen benzyny i oleju napędowego na stacjach. Gdzie tankować na Pomorzu?

  PL

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Ceny paliw 2019 na Pomorzu. Gdzie kupimy najtańsze paliwo? Różnica cen benzyny i oleju napędowego na stacjach. Gdzie tankować na Pomorzu?
  1/20

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Cena paliwa na Pomorzu. Ile zapłacimy za olej napędowy i benzynę w różnych miastach na Pomorzu? Ceny między stacjami znacznie się różnią - czasem warto nadrobić kilka kilometrów albo nawet metrów, żeby zaoszczędzić całkiem sporo. Spytaliśmy Czytelników o to, ile zapłacili tankując w ostatnich dniach. Oto zestawienie cen z pomorskich miast.

  Ile kosztuje olej napędowy i benzyna? Cena paliwa 2019  Średnia cena oleju napędowego to 4,79 zł, natomiast za PB 95 zapłacimy 4,75 zł, a PG 98 to koszt 4,99 zł. Im bardziej na południe w województwie pomorskim, tym ceny paliwa są wyższe.

  SPRAWDŹ CENY PALIW!
  Zobacz galerię

  Ceny na stacjach paliw w województwach i miastach  Gdzie kupimy najtańsze paliwo na Pomorzu? Sprawdźcie zestawienie przygotowane razem z naszymi Czytelnikami.

  Ceny paliw w Trójmieście. Porównanie cen paliw  W Trójmieście między stacjami różnica wynosi od ok. 33 do 49 groszy. Poza Trójmiastem różnica w cenie jest jeszcze większa - może wynosić ok. 0,98 groszy. I tak np. w Gdańsku za olej napędowy zapłacimy od 4,89 zł do 5,14 zł, a w Gdyni od 4,89 do 5,03 zł. Różnice

  Po paliwo za granicę... zachodnią? Opłaca się to zwłaszcza kierowcom samochodów z silnikiem Diesla
  POLECAMY POMORSKIE MOTOFAKTY.PL:


  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY