Foto Olimpik/x-news
Paweł Wszołek
Paweł Wszołek Bartek Syta / Polska Press
Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała na wyjeździe z Kazachstanem 2:2 w pierwszym meczu eliminacji MŚ 2018. Biało-czerwoni nie mogą być jednak zadowoleni z wyniku spotkania. Podopieczni Adama Nawałki prowadzili do przerwy 2:0. - Nasi grali dobrze tylko jedną połowę. Tam trzeba było zaryzykować, przy stanie 2:1 wpuścić kogoś z pomocników lub napastników. Jest pełno zmienników, ale skoro siedzą na ławce, to po co oni tam pojechali?! - dziwił się w rozmowie z x-news Jan Banaś, były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Były reprezentant po remisie z Kazachstanem: Mamy mnóstwo zmienników. Po co oni tam pojechali?! - Gol24