Były napastnik Lechii Gdańsk strzela w Turcji. Zobacz wyjątkową bramkę Abdou Razacka Traore [WIDEO]

Tomasz Bolt/Polskapresse
W sobotę zespół Gaziantepspor, w którego barwach występuje Abdou Razack Traore, zremisował przed własną publicznością z ekipą Akhisar Belediyespor 2:2. Były napastnik Lechii Gdańsk zdobył dla swojego teamu pierwszą bramkę w tym sezonie.

Drużyna Abdou Razacka Traore przegrywała już ze swoim rywalem 0:2. W 79. minucie bramkę kontaktową dla gospodarzy zdobył były napastnik Lechii Gdańsk. Traore ośmieszył obronę rywala, popisując się fantastycznym dryblingiem. Żadnych problemów nie miał również z wykończeniem akcji.

Dwie minuty później jego zespół wyrównał stan rywalizacji. Równie okazałą bramką popisał się Wilton Figueiredo. Brazylijczyk z kolei znakomicie przymierzył z dystansu.

Drużyna Traore zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli.