Budimex zdobył tytuł Najlepszego Pracodawcy 2021 r. który przyznany został przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Materiał informacyjny BUDIMEX
Inicjatywa CBCK ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę w pracy.

Cieszymy się, że po raz kolejny jakość Budimeksu – jako odpowiedzialnego pracodawcy - została potwierdzona tym wyróżnieniem. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku przystąpiliśmy do kampanii #niezwalniamy. Jej uczestnicy deklarują, że w związku z recesją miejsca pracy będą redukowane w ostatniej kolejności. To co wyróżnia nas także jako pracodawcę to bardzo niski poziom rotacji pracowników, bardzo bogaty pakiet szkoleń, świadczeń socjalnych i możliwość rozwoju zawodowego na każdym poziomie kariery w naszej organizacji. To wysiłek całego zespołu HR Budimeksu, któremu należą się słowa uznania za zdobyty certyfikat – mówi Cezary Mączka – Członek Zarządu Dyr. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Budimex SA.

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer, uczestnicy muszą przejść proces certyfikacji i spełnić określone w nim standardy. Pod uwagę brane są między innymi takie kryteria jak: poziom zatrudnienia, poziom rotacji pracowników, rozwój kwalifikacji zawodowej pracowników i szkolenia, ścieżki kariery i awansu, warunki rekrutacji oraz zarządzanie kompetencjami.

Naszym celem jest wyłonienie firm zapewniających najlepsze warunki pracy. W procesie weryfikacji oceniana jest polityka zatrudnienia i zarządzania zasobami ludzkimi, możliwości awansu i rozwoju, stabilność i atrakcyjność warunków zatrudnienia – mówi Elżbieta Michalska, Prezes CBCK.

Wśród firm wyróżnionych tytułem Best Quality Employer znalazły się obok Budimeksu m.in. mBank, DPD, UPC czy Grupa Żywiec.

Dodaj ogłoszenie