• Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrywa z Bytovią Bytów 1:2!

• Vladislavs Gutkovskis z żółtą kartką w samej końcówce meczu.

• Spotkanie potrwa o cztery minuty dłużej.

• Mocne uderzenie z daleka, Andrzej Witan nie miał szans na skuteczną interwencję. Czeka nas ciekawa końcówka w Niecieczy!

• Gol, to jeszcze nie koniec! Gola z dystansu strzela Florin Purece!

• Juliusza Letniowskiego w zespole Bytovii zastępuje Patryk Burzyński.

• Zaskakujące uderzenie z dystansu, z problemami broni Dariusz Trela.

• W odpowiedzi doskonałą sytuację marnuje Jakub Kuzdra! To mogło być już 0:3! Co za pudło!

• Marek Mróz zastępuje Michała Skórasia w zespole gospodarzy.

• Andrzej Witan, ależ interwencja bramkarza! Świetna parada, bramkarz odbił piłkę lecącą w samo okienko bramki gości!

• Bardzo nieudany drybling aktywnego w dzisiejszym meczu Michała Skórasia w polu karnym Bytovii, grę wznowi raz jeszcze Andrzej Witan.

• W odpowiedzi z ostrego kąta w sam środek bramki uderza Jacek Kiełb, pewnie broni Andrzej Witan.

• Bardzo niecelne dośrodkowanie Filipa Burkhardta z rzutu wolnego, piłka opuszcza boisko.

• Bartosz Śpiączka zastępuje Vlastimir Jovanović.

• Wielkie zamieszanie w polu karnym Termaliki, doskonałą sytuacje marnują kolejno Michał Jakóbowski i Juliusz Letniowski!

• Ostry faul Jacka Kiełba na Łukaszu Wróblu.

• Mocne uderzenie Vladislavsa Gutkovskisa po dośrodkowaniu w pole karne przelatuje obok bramki.

• Trzeba przyznać, że prowadzenie Bytovii jest zasłużone. Goście prezentują się dziś bardzo dobrze.

• Piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Filip Burkhardt, a niefortunną interwencję zaliczył prawy obrońca Termaliki!

• Termalica strzela gola... samobójczego! Bartosz Szeliga wyprowadza Bytovię na dwubramkowe prowadzenie!

• W przerwie w zespole Termaliki Dawida Szymonowicza zmienił Martin Miković.

• Mecz wznowiony!

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy w Niecieczy prowadzą piłkarze Bytovii Bytów.

• Tuż przed przerwą kartką ukarany Artem Putiwcew.

• Bardzo niecelne uderzenie Gracjana Jarocha z dystansu, piłkę wybijać będzie Andrzej Witan.

• Żółta kartka dla Bartosza Szeligi za zakończenie kontry Bytovii faulem.

• Po rzucie rożnym dla gospodarzy strzał głową oddał Florin Purece, ale został zablokowany.

• Kolejne zagranie do Mateusza Kuzimskiego w pole karne Bruk-Betu, tym razem obrona pozostała czujna, piłka zostaje wybita.

• Po drugiej stronie boiska także pewnie interweniuje Andrzej Witan, który łapie dośrodkowanie Florina Purece.

• Doskonale po bardzo mocnym strzale piłkę zatrzymuje Dariusz Trela.

• Jacek Kiełb! Po uderzeniu byłego zawodnika Korony Kielce piłka trafia w spojenie!

• Dariusz Trela wyjaśnia sytuację po sporym zamieszaniu w polu karnym Słoników.

• Stara się wyrównać Termalica, tym razem niecelnie uderzał Vladislavs Gutkovskis.

• Bytovia nie odniosła po tym faulu żadnej korzyści poza żółtą kartką dla Rafała Grzelaka.

• Michał Jakóbowski faulowany tuż przed szesnastką Bruk-Betu, będzie groźna okazja dla Bytovii.

• Odpowiada Termalica. Mocny strzał Vlastimira Jovanovicia przelatuje obok bramki bytowian.

• Bramka padła po dograniu piłki w pole karne z rzutu rożnego, po którym bardzo przytomnie zachował się Mateusz Kuzimski. Lekki kontakt z piłką daje gościom prowadzenie.

• Były napastnik Bałtyku Gdynia musnął piłkę w polu karnym i zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Bytovii! Ależ efektowne wejście do zespołu!

• Gol dla Bytovii Bytów, Mateusz Kuzimski! 1:0 dla gości!

• Za lekkie dośrodkowanie Filipa Burkhardta z rzutu wolnego pada łupem defensywy Termaliki.

• Mogą podobać się pierwsze minuty tego meczu. Obie drużyny od pierwszych minut starają się tworzyć dobre widowisko.

• W poprzedniej sytuacji faulował Dawid Szymonowicz.

• Rzut wolny dla Bytovii po faulu na Mateuszu Kuzimskim.

• Po ostrym starciu z bólu zwijał się jeden z gości, rozgrzewkę rozpoczął Maksymilian Hebel, ale zmiana raczej nie będzie póki co potrzebna.

• Zaczynamy pierwszoligowe granie w Niecieczy!

• Piłkarze już na murawie stadionu w Niecieczy!

• Dwa na trzy mecze pomiędzy tymi zespołami wygrali dzisiejsi gospodarze.

• Sędzią spotkania będzie pan Sebastian Jarzębak z Bytomia.

• Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Patryk Burzyński, Maksymilian Hebel, Maciej Błaszkowski, Aleks Hendryk, Dawid Witkowski i Arsenij Procyszyn.

• Rezerwowi Bruk-Bet Termaliki: Hubert Gostomski, Marek Mróz, Martin Miković, Bartosz Śpiączka, Kamil Słaby, Dominik Sadzawicki i Przemysław Szarek.

• Zapraszamy na relację live z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Bytovia Bytów!