Brętowo. Druga najbezpieczniejsza dzielnica Gdańska 2020....

  Brętowo. Druga najbezpieczniejsza dzielnica Gdańska 2020. Czy tu się dobrze mieszka? Zobaczcie zdjęcia tego malowniczego rejonu

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Bałtycki

  Brętowo w Gdańsku
  Brętowo - druga najbezpieczniejsza dzielnica Gdańska w 2020 roku
  1/20

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Fot. Przemysław Świderski

  Brętowo to druga najbezpieczniejsza dzielnica w Gdańsku - tak wynika z Raportu Dzielnic 2020 opublikowanego przez serwis OTODOM. Brętowo uzyskało 4,26 pkt w skali 5-stopniowej. Dzielnica ta nie tylko należy do najbezpieczniejszych, ale także kryje w sobie kilka niezapomnianych zakątków. Zobaczcie zdjęcia Brętowa w Gdańsku!

  Brętowo drugą najbezpieczniejszą dzielnicą Gdańska  W tegorocznej edycji Rankingu Dzielnic Otodom w czołówce najbezpieczniejszych rejonów znalazło się gdańskie Brętowo. Dzielnica ta zajęła zaszczytne drugie miejsce z 4,26 punktami w 5-stopniowej skali.

  - Brętowo ma najniższy w Gdańsku wskaźników przestępstw, tj. 7 przestępstw na 1000 mieszkańców. Średnia dla Gdańska to 23,2 - wyjaśnia Sebastian Wielgus, laureat nagrody Lider Nieruchomości Otodom w kategorii Pośrednik Roku.

  Przypominamy, że w pierwszej edycji rankingu Brętowo uplasowało się na trzecim miejscu zestawienia ex aequo z Osową. Awans z trzeciego na drugie miejsce może świadczyć jedynie o tym, że mieszkańcy tego rejonu czują się coraz bezpieczniej.  Ranking najbezpieczniejszych dzielnic Gdańska  Po raz drugi w historii jeden z najpopularniejszych serwisów nieruchomościowych, stworzył Ranking Dzielnic Otodom. Badanie przeprowadzono w 12 miastach w całej Polsce, w tym także w Gdańsku. Mieszkańcy przyznawali od 1 do 5 punktów w każdej z kilkunastu kategorii. Ocenie poddano m.in. kryterium bezpieczeństwa.

  Otodom - co to za portal?  Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Daje szansę na wyszukanie, przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nierychomości - mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich, biur i lokali.
  reklama

  Na platformie tej można znaleźć zarówno oferty z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

  Sprawdź, w której gdańskiej dzielnicy jest najbezpieczniej. Tu warto zamieszkać!

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Dziennika za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Dziennika za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

  Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

  POD OSTRYM KĄTEM - rozmowy w studio!

  POD OSTRYM KĄTEM - rozmowy w studio!