Bisz, Dorota Miśkiewicz, GrubSon, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus, Natalia Grosiak - to oni koncertują jako Pawbeats Orchestra

Materiał informacyjny
Trasa koncertowa Pawbeats Orchestra nie zwalnia tempa i już 11 stycznia raperzy, wokaliści i muzycy wystąpią na jednej scenie w Starym Maneżu.

Pawbeats Orchestra to coś więcej niż koncert. To wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów, muzyków i wspaniałą publiczność. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa - prawdziwa fuzja elektroniki z instrumentalistyką.

Inicjatorem projektu jest Marcin Pawłowski, bydgoski muzyk i kompozytor znany jako Pawbeats. Od września koncertuje on ze stałym składem artystów, wśród nich: Bisz, Dorota Miśkiewicz, GrubSon, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus, Natalia Grosiak.

Do tej pory na koncertach pojawiali się również niespodziewani goście, którzy również wywołali spory entuzjazm publiczności z racji nowych, orkiestrowych aranżacji znanych utworów. Na trasie koncertowej wystąpili również: Sobota, Pezet i Onar (Płomień 81), Masia, Oxon, Wacław Vogg Kiełtyka, Dwa Sławy czy Tymek.

Z Tymkiem właśnie powstał we współpracy z Pawbeatsem utwór „Chwilo trwaj”, który zarazem promuje trasę koncertową i cieszy się na kanale You Tube sporym zainteresowaniem zarówno fanów Marcina Pawłowskiego jak też popularnego rapera. To zupełnie inna odsłona Tymka w ciekawej aranżacji muzycznej.

Trasa koncertowa Pawbeats Orchestra to pierwsza producencka trasa koncertowa w polskim hip-hopie i tak duży projekt angażujący ponad 40 artystów, live band i orkiestrę smyczkową w prestiżowych salach koncertowych w Polsce.

Najbliższe koncerty Pawbeats Orchestra:

11.01 - Gdańsk, Stary Maneż

19.01 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur

20.01 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska

29.01 - Łódź, Klub Wytwórnia

01.02 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury

02.02 - Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center

14.02 - Wrocław, Centrum Koncertowe A2

16.02 - Warszawa, Palladium

17.02 - Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

07.03 - Katowice, Miasto Ogrodów

Bilety dostępne na stronie organizatora (Agencja Muzyczna Union): http://mua.com.pl/

Informacje i zakup biletów grupowych: sylwia@mua.com.pl, tel. 575-581-337

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie