"Big Brother 2019". Uczestnicy reality show - lista. Program na antenie TVN 7 i TVN. Kto bierze udział w "Big Brotherze"? [3.04.2019]

oprac. BB

Wideo

"BIG BROTHER", popularny program typu reality show, powraca po 18 latach od pierwszej emisji na antenę TVN7 i TVN! Premiera nowego "Big Brothera" już 17.03.2019 r.! Emisja kilka razy dziennie! Kto wystąpi w "Big Brotherze"? Kiedy i gdzie oglądać? Sprawdź daty i godziny emisji nowej edycji "Big Brothera".

Big Brother 2019. Lista uczestników

 • Maciej Borowicz
 • Radek Palacz
 • Kasia Olek
 • Tomasz Urban
 • Karolina Wnęk
 • Igor Jakubowski
 • Justyna Żak
 • Łukasz Darłak
 • Magda Wójcik
 • Izabela Mączka
 • Oleh Riaszeńczew
 • Natalia Wróbel
 • Klaudia Marchewka
 • Bartek Boruc
 • Marlena Klimczyk
 • Daniel Barłóg

Big Brother 2019. Pierwszy dzień w domu Wielkiego Brata 17.03.2019

Uczestnicy "Big Brother" tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata

"Big Brother" - uczestnicy. Poznaj mieszkańców Domu Wielkieg...

Big Brother 2019. Kiedy premiera programu?

W marcu 2019 na antenę TVN7 i TVN, po 18 latach od pierwszej edycji, powrócił kultowy program „Big Brother”.

Pierwsza polska edycja "Big Brothera"

Pierwsza polska edycja "Big Brother" miała swoją premierę 4 marca 2001 w telewizji TVN. Był to jeden z pierwszych tego rodzaju show, w którym uczestnicy zamknięci w jednym domu walczyli – pod okiem Wielkiego Brata – o prestiżowe zwycięstwo. O ich losach decydowali widzowie, głosując na swoich faworytów za pośrednictwem sms-ów. Program prowadzili Martyna Wojciechowska oraz Grzegorz Miecugow.

Big Brother powraca. Już od 17 marca 2019 roku będzie można oglądać najnowszy sezon Big Brothera na antenie TVN7. Najgłośniejsza była jednak pierwsza edycja Big Brothera, która była nowością w polskiej telewizji i odbiła się szerokim echem. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądali jej uczestnicy? Zobaczcie archiwalne zdjęcia z domu Wielkiego Brata.***Big Brother - zwiastun:źródło: TVN7/x-news

Big Brother od 17 marca w TVN7. Pamiętacie uczestników pierw...

Martyna Wojciechowska: "Big Brother" to była fantastyczna lekcja pracy w telewizji

Źródło:
TVN

Największą popularnością cieszyli się uczestnicy pierwszej edycji programu - Piotr Gulczyński "Gulczas", Manuela Michalak, Klaudiusz Ševković i pochodząca z Gdańska Alicja Walczak.

Zobacz zdjęcia z pierwszej edycji "Big Brothera":

Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu został Janusz Dzięcioł, drugą edycję wygrała Marzena Wieczorek, trzecią Piotr Borucki, czwartą – Jolanta Rutowicz, piątą (VIP) Jarosław Jakimowicz, a piątą Janusz Strączek.

Big Brother 2019. O czym jest program "Big Brother"?

"Big Brother" to program oparty na niderlandzkim formacie. Od lat budzi kontrowersje i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów na całym świecie.

- Piętnastu uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata, aby zmierzyć się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię widzów oraz współmieszkańców i zawalczyć o wygraną w programie - czytamy na stronie TVN. - Czy uczestnicy będą w stanie ukryć swoje słabości i sekrety? Jak wygląda prawdziwe życie bez internetowego filtra? Czy jesteśmy jeszcze w stanie żyć bez mediów społecznościowych?

Gwiazdy pierwszej edycji „Big Brothera” o swoim życiu po programie

Źródło:
TVN

"Big Brother" 2019. Gdzie i kiedy oglądać?

17 marca 2019 r. na antenie TVN7 wystartuje nowa edycja programu "Big Brother".

Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku o godz. 20 w TVN7 i potrwa godzinę. O godz. 23.15 stacja pokaże „Big Brother Extra”, czyli materiały dodatkowe z Domu Wielkiego Brata i życie mieszkańców, które nie trafiły do głównego programu o godz. 20.

Zaplanowano również, aby w tygodniu 3 razy dziennie łączono się na żywo z Domem Wielkiego Brata: Big Brother - Pobudka (godz. 9.50), Big Brother - Popołudnie (godz. 13.35) oraz Big Brother - Podwieczorek (godz. 16.40).

Widzowie będą mogli przez 91 dni obserwować, jak żyją uczestnicy zamknięci w domu Wielkiego Brata. Mieszkańcy będą wykonywać zadania, podzielone na tzw. tygodnie tematyczne.

Co tydzień w niedzielę w programie TVN 7 odbędą się nominacje, podczas których uczestnicy wybiorą osoby, które powinny odpaść z programu. Następnie odbędzie się głosowanie telewidzów, którzy wybiorą osobę, opuszczającą dom Wielkiego Brata.

Program na żywo poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. To ona w niedziele będzie witać uczestnika odchodzącego z „Big Brothera". Podsumuje też mijający tydzień i porozmawia z rodzinami uczestników.

"Big Brother" 2019. Kto wystąpi w nowej edycji?

21 listopada 2018 r. ogłoszono realizację szóstej serii programu. W grudniu rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do występu w reality show.

Big Brother 2019 - casting (zwiastun)

Według nieoficjalnych informacji, wśród znanych osób, które miały zostać zostały zaproszone do programu, znalazły się między innymi Isabel Marcinkiewicz, Rafalala oraz Marta Linkiewicz. Nie wiadomo jednak, czy którakolwiek z nich przyjęła zaproszenie do udziału w Big Brotherze.

Dyrektor programowa kanałów TVN7 i TVN Fabuła Katarzyna Mazurkiewicz powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl, że do programu zgłosiło się jak dotąd 12 tys. osób, zainteresowanych zamieszkaniem w domu Wielkiego Brata. Casting trwa.

POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:

Dodaj ogłoszenie