"Big Brother 2019". Uczestnicy reality show - lista. Program na antenie TVN 7 i TVN. Kto bierze udział w "Big Brotherze"? [3.04.2019]

oprac. BB

Wideo

Zobacz galerię (26 zdjęć)
"BIG BROTHER", popularny program typu reality show, powraca po 18 latach od pierwszej emisji na antenę TVN7 i TVN! Premiera nowego "Big Brothera" już 17.03.2019 r.! Emisja kilka razy dziennie! Kto wystąpi w "Big Brotherze"? Kiedy i gdzie oglądać? Sprawdź daty i godziny emisji nowej edycji "Big Brothera".

Big Brother 2019. Lista uczestników

 • Maciej Borowicz
 • Radek Palacz
 • Kasia Olek
 • Tomasz Urban
 • Karolina Wnęk
 • Igor Jakubowski
 • Justyna Żak
 • Łukasz Darłak
 • Magda Wójcik
 • Izabela Mączka
 • Oleh Riaszeńczew
 • Natalia Wróbel
 • Klaudia Marchewka
 • Bartek Boruc
 • Marlena Klimczyk
 • Daniel Barłóg

Big Brother 2019. Pierwszy dzień w domu Wielkiego Brata 17.03.2019

"Big Brother" - uczestnicy. Poznaj mieszkańców Domu Wielkieg...

Big Brother 2019. Kiedy premiera programu?

W marcu 2019 na antenę TVN7 i TVN, po 18 latach od pierwszej edycji, powrócił kultowy program „Big Brother”.

Pierwsza polska edycja "Big Brothera"

Pierwsza polska edycja "Big Brother" miała swoją premierę 4 marca 2001 w telewizji TVN. Był to jeden z pierwszych tego rodzaju show, w którym uczestnicy zamknięci w jednym domu walczyli – pod okiem Wielkiego Brata – o prestiżowe zwycięstwo. O ich losach decydowali widzowie, głosując na swoich faworytów za pośrednictwem sms-ów. Program prowadzili Martyna Wojciechowska oraz Grzegorz Miecugow.

Big Brother od 17 marca w TVN7. Pamiętacie uczestników pierw...

Martyna Wojciechowska: "Big Brother" to była fantastyczna lekcja pracy w telewizji

Źródło:
TVN

Największą popularnością cieszyli się uczestnicy pierwszej edycji programu - Piotr Gulczyński "Gulczas", Manuela Michalak, Klaudiusz Ševković i pochodząca z Gdańska Alicja Walczak.

Zobacz zdjęcia z pierwszej edycji "Big Brothera":

Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu został Janusz Dzięcioł, drugą edycję wygrała Marzena Wieczorek, trzecią Piotr Borucki, czwartą – Jolanta Rutowicz, piątą (VIP) Jarosław Jakimowicz, a piątą Janusz Strączek.

Big Brother 2019. O czym jest program "Big Brother"?

"Big Brother" to program oparty na niderlandzkim formacie. Od lat budzi kontrowersje i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów na całym świecie.

- Piętnastu uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata, aby zmierzyć się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię widzów oraz współmieszkańców i zawalczyć o wygraną w programie - czytamy na stronie TVN. - Czy uczestnicy będą w stanie ukryć swoje słabości i sekrety? Jak wygląda prawdziwe życie bez internetowego filtra? Czy jesteśmy jeszcze w stanie żyć bez mediów społecznościowych?

Gwiazdy pierwszej edycji „Big Brothera” o swoim życiu po programie

Źródło:
TVN

"Big Brother" 2019. Gdzie i kiedy oglądać?

17 marca 2019 r. na antenie TVN7 wystartuje nowa edycja programu "Big Brother".

Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku o godz. 20 w TVN7 i potrwa godzinę. O godz. 23.15 stacja pokaże „Big Brother Extra”, czyli materiały dodatkowe z Domu Wielkiego Brata i życie mieszkańców, które nie trafiły do głównego programu o godz. 20.

Zaplanowano również, aby w tygodniu 3 razy dziennie łączono się na żywo z Domem Wielkiego Brata: Big Brother - Pobudka (godz. 9.50), Big Brother - Popołudnie (godz. 13.35) oraz Big Brother - Podwieczorek (godz. 16.40).

Widzowie będą mogli przez 91 dni obserwować, jak żyją uczestnicy zamknięci w domu Wielkiego Brata. Mieszkańcy będą wykonywać zadania, podzielone na tzw. tygodnie tematyczne.

Co tydzień w niedzielę w programie TVN 7 odbędą się nominacje, podczas których uczestnicy wybiorą osoby, które powinny odpaść z programu. Następnie odbędzie się głosowanie telewidzów, którzy wybiorą osobę, opuszczającą dom Wielkiego Brata.

Program na żywo poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. To ona w niedziele będzie witać uczestnika odchodzącego z „Big Brothera". Podsumuje też mijający tydzień i porozmawia z rodzinami uczestników.

"Big Brother" 2019. Kto wystąpi w nowej edycji?

21 listopada 2018 r. ogłoszono realizację szóstej serii programu. W grudniu rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do występu w reality show.

Big Brother 2019 - casting (zwiastun)

Według nieoficjalnych informacji, wśród znanych osób, które miały zostać zostały zaproszone do programu, znalazły się między innymi Isabel Marcinkiewicz, Rafalala oraz Marta Linkiewicz. Nie wiadomo jednak, czy którakolwiek z nich przyjęła zaproszenie do udziału w Big Brotherze.

Dyrektor programowa kanałów TVN7 i TVN Fabuła Katarzyna Mazurkiewicz powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl, że do programu zgłosiło się jak dotąd 12 tys. osób, zainteresowanych zamieszkaniem w domu Wielkiego Brata. Casting trwa.

POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:

Dodaj ogłoszenie