Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 00godz.
  • 31min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Biedronka rozdaje ekspresy do kawy za darmo [PROMOCJE]

Biedronka sprzedaje ekspresy do kawy... za darmo Waldemar Wylegalski
Biedronka od 21 maja rusza z ofertą przygotowaną na Dzień Matki. Specjalna propozycja sieci ma uhonorować mamy - Biedronka postanowiła zaoferować klientom ekspresy do kawy w specjalnej ofercie, za darmo. Wydana na nie kwota przechodzi na kartę Moja Biedronka i jest do wykorzystania na ponowne zakupy do 10 czerwca.

Z okazji Dnia Matki Biedronka postanowiła zaoferować klientom ekspresy do kawy DeltaQ z kartą Moja Biedronka w specjalnej, ofercie, bo w praktyce… za darmo, pod pewnymi warunkami. Przy zakupie ekspresu klienci otrzymają bowiem voucher o jego równowartości, czyli na kwotę 299 zł lub 199 zł w zależności od wybranej wersji – ze spieniaczem do mleka lub bez. Vouchery będą ważne do 10 czerwca 2020 r., będzie je można wykorzystać na kolejne zakupy w Biedronce.

Naszym Mamom jesteśmy winni podziękowania za ich bezgraniczne wsparcie oraz miłość nie tylko 26 maja, ale na co dzień. Aby jednak Dzień Matki nabrał szczególnego znaczenia Biedronka wprowadziła do sprzedaży specjalne produkty w specjalnych ofertach i cenach - mówi Michał Gontarz, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

W ofercie sieci znalazły się także ramki na zdjęcia w cenie 9,99 zł za sztukę, w których można umieścić wspólną fotografię.
Każda Mama lubi kwiaty więc i ich nie mogło ich zabraknąć w sklepach sieci. Biedronka przygotowała zestawy 11 róż w cenie 6,99 zł, a także róże doniczkowe za 9,99 zł. Dostępne będą również tulipany w bukietach po siedem oraz piętnaście sztuk i cenach 7,99 zł oraz 14,99 zł. W specjalnej ofercie znalazły się także storczyki doniczkowe w cenie od 21,99 zł oraz praliny i czekoladki.
Przy zakupie dwóch opakowań czekoladek Merci z kolei, drugi produkt jest 52% tańszy - cena za jedno opakowanie to tylko 10,99 zł. Praliny Ferrero Rafaello oraz Ferrero Collection dostępne są w cenie 24,99 zł/opakowanie (300 g. i 269 g.).

Na klientów czekają kremy do twarzy popularnych marek, takich jak Be Beauty, Tołpa, Eveline oraz Nivea. Przy zakupie kremu z oferty w dniach 21-23 maja, zastosowany został podobny mechanizm promocji, jak w przypadku ekspresów do kawy. Otrzymamy voucher o równowartości kupionego kremu.

Materiał sponsorowany. Za zakupy zapłać telefonem lub zegarkiem

Wideo

Materiał oryginalny: Biedronka rozdaje ekspresy do kawy za darmo [PROMOCJE] - Gazeta Wrocławska

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie