Bezpłatne zajęcia w Sopockich Domach Sąsiedzkich wracają po wakacyjnej przerwie

EAZaktualizowano 
123rf
Od połowy września mieszkańcy Sopotu mogą znów korzystać z cyklu bezpłatnych zajęć, warsztatów i wykładów w ramach programu Sopockie Domy Sąsiedzkie. Tematyka jest bardzo szeroka: od nauki tańca i haftu, przez spotkania z prawnikiem czy dietetykiem, po jogę i treningi pamięci. Program w całości finansowany jest z budżetu miasta.

Z bezpłatnych zajęć, warsztatów, spotkań i wykładów korzystać można po wakacyjnej przerwie we wszystkich siedmiu filiach Sopockich Domów Sąsiedzkich.

Czytaj także

  • Filia „Dwie Zmiany” przy ul. Bohaterów Monte Cassino 31 oferuje m.in. warsztaty plastyczne i naukę haftowania,
  • Filia „Koc i Książka” przy ul. Kazimierza Wielkiego 14 – jogę dla seniorów, warsztaty gawędziarsko-twórcze i spotkania z dietetykiem,
  • filia „Broadway” przy ul. Kolberga 9 – treningi pamięci i zajęcia taneczne dla seniorów oraz gimnastykę na zdrowy kręgosłup.
  • W filii „Dworek Sierakowskich” przy ul. Czyżewskiego 12 można z kolei wziąć udział w prelekcjach prawnych prowadzonych przez notariusza,
  • w filii „Klub Potok” przy ul. Kraszewskiego 31 – w warsztatach florystycznych i nauce gry w szachy,
  • w filii „Alternatywy 5” przy ul. Mazowieckiej 26 – w warsztatach stolarskich i muzycznych,
  • w filii „Miejsce” przy ul. Bohaterów Monte Cassino 11A – w warsztatach z tworzenia komiksów.

Szczegółowy harmonogram zajęć od września do grudnia znaleźć można na stronie internetowej miasto.sopot.pl/strona/domy_sasiedzkie

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie