Będzie siódmy biznesplan

  Będzie siódmy biznesplan

  Mariusz Jabłoński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Jeszcze nie opadły emocje związane z szóstą edycją konkursu Gdyński Biznesplan, a organizatorzy przygotowują się już do kolejnego konkursu.
  Ze strony www.gdynia.pl można już pobierać arkusze zgłoszeniowe do siódmej edycji, która rozpocznie się w styczniu 2009, a zakończy w czerwcu.- Ci, którzy zamierzają wziąć udział w konkursie powinni się porządnie przygotować, ponieważ poziom z roku na rok jest wyższy. To dlatego informujemy o nim tak wcześnie - mówi Jerzy Sontowski, kierownik referatu współpracy gospodarczej i przedsięwzięć Urzędu Miasta Gdyni. - Jurorzy bardzo skrupulatnie przeglądają każdy pomysł, a później gotowy biznesplan i wybierają najlepsze. Z roku na rok zgłaszane do konkursu pomysły są coraz bardziej interesujące.

  Konkurs Gdyński Biznesplan cieszy się coraz większym powodzeniem. W 2003 roku wzięło w nim udział 67 osób. W tym - 332 uczestników, którzy złożyli 293 biznesplany. Startujące osoby zakładają własne firmy, a udział w konkursie bardzo im w tym pomaga. Oprócz nagród typu laptopy, telefony komórkowe czy opłacony semestr studiów menedżerskich uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne szkolenia z zakresu prowadzenia biznesu. - O poziomie konkursu świadczy fakt, iż laureaci startujący w rankingach ogólnopolskich uzyskują czołowe miejsca. Marta Witka zwyciężyła w konkursie im. L. Kronenberga za pomysł ścianki wspinaczkowej czy Łukasz Osowski i Michał Kaszczuk - zdobyli m.in. główną nagrodę ogólnopolskiego konkursu "Mikroprzedsiębiorca 2005" za syntezator mowy "Ivona", - dodaje Jerzy Sontowski.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo