Bank Spółdzielczy w Sztumie

Materiał informacyjny Banku Spółdzielczego w Sztumie
Udostępnij:
Bank Spółdzielczy w Sztumie to ponad 100-letnie doświadczenie i polski kapitał. To połączenie nowoczesności i kompleksowej oferty produktowej.

W świecie, w którym liczą się pieniądze, my pamiętamy o ludziach. Wiemy, jak ważne są czas i szybkość działania. Dlatego nasi klienci mają dostęp do najszybszych na rynku rozwiązań:

 • aplikacja mobilna Nasz Bank, gwarantująca łatwy dostęp do konta gdziekolwiek jesteś
 • autoryzacja mobilna pozwalająca na potwierdzanie operacji wykonywanych w bankowości internetowej oraz zleceń składanych w placówkach
 • BLIK czyli 6 cyfrowe kody umożliwiające dokonywanie płatności i wypłat z bankomatów
 • płatności telefonem (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay)
 • bezdotykowe korzystanie z bankomatów dzięki Smart karcie dostępnej w aplikacji Nasz Bank
 • biometria dająca dostęp do bankomatów bez użycia karty oraz umożliwiająca weryfikację tożsamości bez konieczności okazywania dokumentu
 • Profil zaufany (SGB ID) czyli możliwość korzystania z usług online (w tym urzędowych) bez wychodzenia z domu np. e-rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19
 • przelewy Express Elixir, które docierają do adresata w kilkanaście sekund i działają codziennie (nawet w dni wolne) przez całą dobę.

Aby sprawnie zarządzać finansami, potrzebny jest łatwy dostęp do wielu narzędzi i rozwiązań finansowych. Dlatego BS Sztum oferuje swoim klientom również takie produkty i usługi jak:

 • kredyty,
 • terminale płatnicze,
 • podpis elektroniczny,
 • leasing,
 • ubezpieczenia.

Kredyty na rozwój gospodarstwa

Wiemy, że w Banku wszystko musi być jasne i czytelne. Takie właśnie są rozwiązania, które przygotowaliśmy specjalnie dla rolników. Umożliwiają one realizację planów zawodowych związanych z prowadzoną działalnością. Nasze rozwiązania kredytowe dostępne są w formie:

 • elastycznego finansowania bieżących potrzeb działalności rolniczej
 • wsparcia inwestycji związanych z rozwojem gospodarstwa oraz powiększenia lub utworzenia specjalnej produkcji rolnej w gospodarstwie
 • uzupełnienia środków na utrzymanie płynności finansowej gospodarstwa
 • finansowania umożliwiającego zwiększenie przychodów gospodarstwa

Wykwalifikowani pracownicy pomogą w dopasowaniu produktów do potrzeb klienta.

Tu podaj tekst alternatywny

Oferta leasingowa

Dzięki współpracy z SGB Leasing naszym klientom oferujemy leasing maszyn i urządzeń rolniczych. Leasing jako alternatywa dla kredytu – to korzystna forma finansowania inwestycji przez przedsiębiorców. Maszyny i urządzenia niezbędne w działalności rolnicze można łatwo i szybko sfinansować za pomocą leasingu podnosząc w ten sposób konkurencyjność prowadzonej działalności bez angażowania własnego kapitału.

Tu podaj tekst alternatywny

Jednym z ostatnich działań, które zrealizowane przy współpracy z SGB Leasing było sfinansowanie budowy obory i jej doposażenie w niezbędne urządzenia i maszyny.

Tu podaj tekst alternatywny

Spółka SGB Leasing wprowadziła w 2019 roku nowatorski produkt AUTO AGRO, który umożliwia rolnikom indywidualnym zakup samochodów osobowych i dostawczych, zarówno nowych jak i używanych. Istotą nowego produktu jest łatwe i szybkie uzyskanie finansowania na zakup samochodu.

AUTO AGRO jest wygodnym sposobem finansowania zakupu samochodów osobowych i dostawczych, oferowanym dominującym w polskim sektorze rolniczym rodzinnym gospodarstwom rolnym. Produkt oparty jest o maksymalne uproszczenie procedury oraz minimum formalności. W efekcie poziom finansowania na zakup pojazdu zależy od powierzchni gospodarstwa i profilu produkcji. Do decyzji o udzielenie finansowania wystarczy wniosek, nakaz płatniczy oraz obowiązkowe ubezpieczenie rolników. Nie są natomiast wymagane żadne dokumenty finansowe klienta. Dzięki nowemu produktowi, klienci mogą szybko sfinansować samochód osobowy lub dostawczy o wartości do 300 tys. zł. Zakup pojazdu może być finansowany zarówno poprzez leasing operacyjny, jak i pożyczkę. Okres finansowania może trwać nawet 6 lat. Informację o przyznaniu finansowania klient otrzymuje „od ręki”. Pozostaje tylko wybrać samochód i przedstawić do finansowania w SGB Leasing.

Tu podaj tekst alternatywny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie