Bałtyk Gdynia znalazł sposób na Zawiszę Bydgoszcz. Biało-niebiescy wychodzą z dolnej strefy tabeli III ligi

Bałtyk Gdynia okazał się lepszy od Zawiszy Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia okazał się lepszy od Zawiszy Bydgoszcz Przemysław Świderski
3 Liga. Trzecią wygraną ligową z rzędu zaliczyli piłkarze Bałtyku Gdynia. Biało-niebiescy w niedzielę, 7 listopada 2021 roku pokonali na Narodowym Stadionie Rugby bydgoskiego Zawiszę 3:1. To pozwoliło wyjść im ze strefy spadkowej.

Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 7.11.2021

Coraz lepiej wygląda gra piłkarzy Bałtyku Gdynia, którzy jeszcze niedawno nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w rozgrywkach 3 Ligi. w 16. kolejce drugiej grupy ekipa trenera Roberta Reiwera pokonała markowy zespół, czyli Zawiszę Bydgoszcz. Strzelanie na Narodowym Stadionie Rugby rozpoczął Oktawian Skrzecz, a uczynił to już w 8. minucie meczu. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Damian Garbacik.

Gości z Bydgoszczy stać było tego dnia tylko na honorowe trafienie, a jego autorem został Adrian Brzeziński. Ostatnie słowo należało jednak do gdynian, którzy ustanowili wynik 3:1 w doliczonym czasie. Gola na swoje konto dopisał 18-letni Igor Jankowski.

To był pochmurny dzień, a końcówka spotkania upływała przy zacinającym, zimnym deszczu, ale w Gdyni na twarzach fanów Bałtyku widniały promienne uśmiechy. Ogranie utytułowanego klubu jest w końcu zawsze dodatkową nagrodą.

Kibice Zawiszy Bydgoszcz za płotem i Bałtyku Gdynia na trybunie - takie obrazki z meczu 3 Ligi w Gdyni

Kibice na meczu Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz. Jedni na ...