Badania dla sportowców w Gdańsku z rejestracją online! Długie kolejki w poczekalni to już przeszłość?

Natalia Grzybowska
Natalia Grzybowska
Wirtualna rejestracja na badania dla sportowców. Długie kolejki w poczekalni to już przeszłość
Wirtualna rejestracja na badania dla sportowców. Długie kolejki w poczekalni to już przeszłość materiały prasowe
15 listopada zmianie uległ sposób rejestrowania na badania sportowe oraz wypełniania Ankiety Sportowca przed badaniami w placówce Eter-med. Teraz bez kolejek i bardziej ekologicznie.

Rejestracja do specjalistycznej przychodni sportowej Eter-Med (jedynej w woj. pomorskim dla dzieci i młodzieży) od 15 listopada jest możliwa wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Niewątpliwie to zaoszczędzi czasu wszystkim tym, którym niejednokrotnie zdarzyło się czekać na wizyty w długich kolejkach.

Osoby, które nie posiadają jeszcze konta od 15 grudnia będą mogli założyć je online i od razu umówić siebie lub dziecko na badania. Należy pamiętać, że zapis internetowy trzeba będzie autoryzować osobiście w rejestracji, najpóźniej w dniu badań, przed ich rozpoczęciem.

Poszczególne kroki rejestracji pozostaną niezmienione i będą dostępne pod adresem portal.etermed.pl. Według kolejności należy wypełnić Ankietę Sportowca, wybrać termin, a następnie dodać dane ze skierowania (jeżeli są one wykonywane na NFZ) lub wypełnić kalkulator sportowca wraz z płatnością (w przypadku gdy badania są odpłatne).
Na portalu pacjenci będą mieli też dostęp do badań już wykonanych.

Czytaj także

Trenerzy dostaną zaś narzędzia, dzięki którym będą mogli zgłaszać drużyny do badań. Po wysłaniu maila sport@etermed.pl, uwzględniającym ilość zawodników i nr telefonu, zwrotnie otrzymają kod potrzebny do dalszych czynności.

Po jego uzyskaniu możliwe będzie wypełnienie danych zawodników, dzięki czemu na telefony ich rodziców zostanie wysłany SMS z kodem do wypełnienia Ankiety Sportowca.

Ankieta Sportowca od grudnia tylko wirtualna

Od 1 grudnia wszyscy pacjenci wykonujący badania sportowe Ankietę Sportowca wypełnią już wyłącznie elektronicznie. Będzie to możliwe za pośrednictwem komputera na stronie portal.etermed.pl, własnego smartphone'a po otrzymaniu jednorazowego kodu z rejestracji, a także e-kiosk znajdujący się w budynku przychodni.

Flesz - Polacy żyją krócej. Co nas zabija?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie