Jacek Czaplewski

Jacek Czaplewski

wydawca i dziennikarzGol24Trójmiasto

1042 materiały

Interesuje mnie piłka nożna, zwłaszcza w krajowym wydaniu. U mnie przeczytasz o Ekstraklasie, ale i występach Roberta Lewandowskiego czy ostatnim wyniku PSG. Lubię działać pod presją czasu, dlatego zawsze jestem gotowy, by poinformować ciebie jako pierwszy o czymś, co nie powinno umknąć twojej uwadze. Unikam sztampy. Co kolejkę wybieram jedenastkę Ekstraklasy i podsumowuję weekend z perspektywy kibicowskiej. Dbam o to, żebyś był na bieżąco z terminarzami, tabelami i wreszcie samymi wynikami wszystkich istotnych rozgrywek - w Polsce i na świecie.

Jak trafiłem do Polska Press?

O piłce zacząłem pisać kiedy byłem jeszcze gimnazjalistą. Do GOL24, a wcześniej Ekstraklasa.Net, bo tak nazywał się ten portal, odezwałem się sam - zaraz po skończeniu liceum, a były to wakacje 2011 roku. Nie przepuściłem okazji, bo już rok później, w przerwie między kolokwium z łaciny a egzaminem ustnym z pozytywizmu, relacjonowałem z Wybrzeża mecze Euro 2012. Za mną setki meczów obejrzanych na żywo w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Poznaniu, Chojnicach czy Dortmundzie.

O mnie

Rocznik '92, a więc rówieśnik Neymara czy Bereszyńskiego, wychowany godzinami spędzonymi na dworze. Do niedawna pochłaniałem książki, oglądałem wszystkie ważne filmy i seriale, spędzałem mnóstwo czaso na plaży, śledziłem wszystko to, co działo się w F1. Teraz o atrakcje w wolnym czasie dba mój synek - Tadzio :)

Rozwiń opis

Dodaj ogłoszenie