Automatyka Gdańsk wygrała z Unią w Oświęcimiu

Hokeiści Automatyki Gdańsk wygrali w Oświęcimiu z Unią 4:3 w meczu Polskiej Hokej Ligi.

Spotkanie było bardzo wyrównane. W pierwszej tercji Unia dwa razy obejmowała prowadzenie, a gdańszczanie odrabiali straty. W drugiej odsłonie to goście prowadzili, a Unia wyrównała. Decydująca akcja miała miejsce na nieco cztery minuty przed końcem meczu, a zwycięskiego gola dla Automatyki strzelił Petr Polodna. Gdańszczanie wciąż zajmują szóste miejsce w tabeli.

Unia Oświęcim - MH Automatyka Gdańsk 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)

Bramki: 1:0 Danecek as. A. Kowalówka (00:07), 1:1 Bilcik as. Polodna, Steber (10:33), 2:1 Gębczyk as. Danecek, Wojtarowicz (10:49), 2:2 Vitek as. Wachowski, Steber (12:30), 2:3 Szczerbakow as. Samusienko, Stasiewicz (28:58), 3:3 S. Kowalówka as. A. Kowalówka, Danecek (37:34), 3:4 Polodna as. Steber, Vitek (55:39)

Unia: Łazarz - A. Kowalówka, Bezuska; Wojtarowicz, Danecek, S. Kowalówka - Gabryś, Iwaniak; Tabacek, Haas, Piotrowicz - Gębczyk, Saur; Rufer, Wanat, Paszek - Hatłas, Lacheta; Krzak, M. Kasperlik, O. Kasperlik

MH Automatyka: Witkowski - Bilcik, Maciejewski; Steber, Polodna, Vitek - Lehmann, Wachowski; Szczerbakow, Stasiewicz, Samusienko - Dolny, Wysocki; Strużyk, Pesta, Marzec - Gierasimienko, Wrycza; Rompkowski, Różycki, Skutchan

TOP sportowy: zobacz hity internetu