Arka znów tylko remisuje

Piotr Wiśniewski
Po bramce Piotra Tomasika w 12. minucie Arka prowadziła w Ząbkach z Dolcanem 1:0. Gospodarze odpowiedzieli golem do szatni. W drugiej połowie w słupek uderzył Kuklis, od 82. minuty gospodarze grali w osłabieniu, w ostatnim kwadransie żółto-niebiescy mocniej przycisnęli, ale mimo to nie udało im zdobyć zwycięskiej bramki. Podopieczni Petra Nemca zaledwie zremisowali 1:1.

Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 - Tomasik (12), 1:1 - Tataj (45).

Dolcan: Leszczyński - Jakubik, Hirsz, Ciesielski, Chylaszek - Chwastek (77' Zapaśnik), Bazler, Osoliński, Grzelak, Świerblewski (72' Koziaka) - Tataj (83' Stańczyk).

Arka: Szlaga - Krajanowski, Jarun, Mazurkiewicz, Radzewicz (86' Jędrzejowski) - Kuklis, Jarzębowski (64' Kowalski), Pruchnik, Tomasik - Flis - Surdykowski (72' Nwaogu).

Sędzia: Erwin Paterek (Lublin).

Żółte kartki: Osoliński - Jarzębowski, Mazurkiewicz, Radzewicz, Jarun, Krajanowski, Nwaogu.

Dolcan Ząbki - Arka Gdynia [relacja minuta po minucie plus zdjęcia na gdynia.naszemiasto.pl]