Arka odarła Polonię ze złudzeń [FOTO]

Piotr Wiśniewski
Długoletnia przyjaźń łącząca fanów obu zespołów nie miała przełożenia na boiskowe wydarzenia. Bytomianie do przerwy prowadzili 1:0 i w ich głowach rodziła się nadzieja na utrzymanie, po przerwie jednak gdynianie zadali gospodarzom trzy ciosy. Arka wygrała w Bytomiu 3:1. Ten wynik sprawił, że Polonia Bytom spadła do II ligi.

Więcej zdjęć z meczu w serwisie Ekstraklasa.net

Polonia Bytom - Arka Gdynia 1:3 (0:1)
Bramki: 1:0 - Mąka (15), 1:1 - Brodziński (57), 1:2 - Flis (66), 1:3 - Kowalski (86).

Polonia: Cabaj - Wilczyński, Tanżyna, Dubra, Michalak - Mąka, Alancewicz (59 Maliszewski), Hermes (46 Kobylik), Białkowski - Paulista (64 Szkatuła) - Trytko.

Arka: Szromnik - Bochenek, Brodziński, Mazurkiewicz, Radzewicz - Jędrzejowski (76' Kowalski), Pruchnik, Jarzębowski, Radosavljević, Kuklis (79' Szwoch) - Flis (84' Niedziela).

Widzów: 2800.