Arka Gdynia zremisowała ze Stomilem Olsztyn

Łukasz Żaguń
Zespół Arki Gdynia rozegrał dziewiąty sparing w tym sezonie. Podopieczni trenera Pawła Sikory zremisowali ze Stomilem Olsztyn 1:1.

Arka miała w tym meczu swoje okazje. Znowu jednak raziła nieskutecznością. Jedyną bramkę dla żółto-niebieskich zdobył w 41. minucie Marcus da Silva. Goście jednak szybko wyrównali po fatalnym błędzie Macieja Szlagi. Jak się później okazało, bramki w tym meczu padały tylko w pierwszej połowie.

Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 1:1 (1:1)

Bramki: Kaźmierowski 45' - Da Silva 41'

Stomil: Leszczyński - Bucholc, Baranowski, Niewulis, Hempel - Suchocki, Głowacki, Jegliński, Lech, Kaczmarek (46' Kun) - Kaźmierowski.

Arka: Szlaga - Krajanowski (60' Kubowicz), Jarzębowski (60' Sobieraj), Brodziński (60' Benevente) , Tomasik (60' Dettlaff) - Grzelak (60' Brzuzy), Rzuchowski (60' Pruchnik), Szwoch (60' Gałecki), Radzewicz (60' Wojowski) - Kuklis (60' Surdykowski), da Silva (60' Zwoliński).