2 1 połowa

Wisła Kraków

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Arka deklasuje Wisłę Kraków na zakończenie 16. kolejki Lotto Ekstraklasy!

• Na sekundy przed końcem Rafał Siemaszko zmienia Lukę Zarandię.

• Mateusz Lis obronił pierwszy strzał instynktownie, ale przy dobitce Luki Zarandii był bez szans. To jest deklasacja!

• Luka Zarandia dobija Wisłę! Goście na kolanach!

• Marcus da Silva zmienia Michała Janotę.

• Adam Deja ostro fauluje Jakuba Bartosza i ogląda za to zagranie żółtą kartkę.

• Rafał Boguski faulowany 30 metrów od bramki Arki przy linii bocznej.

• Jesus Imaz uderza z półwoleja z szesnastu metrów i trafia w poprzeczkę!

• Jakub Bartosz zmienia Martina Kostala na ostatnie minuty gry.

• 5776 kibiców ogląda dzisiejszy mecz na Stadionie Miejskim w Gdyni.

• Marcin Wasilewski z żółtą kartką za ostre przerwanie akcji Arki.

• "Jankes" przelobował Mateusza Lisa, po czym skierował piłkę głową do siatki. Rozpaczliwa interwencja Macieja Sadloka na nic się zdała.

• Gooool, Maciej Jankowski! 3:1 dla Arki Gdynia!

• Adam Danch zmienia Michała Nalepę.

• Za moment zmiana w Arce.

• Wiślacy zaczynają przeważać, ale Arka świetnie radzi sobie w defensywie.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Marko Kolar zmienia Dawida Korta.

• Piłka w rękawicach Pavelsa Steinborsa po wstrzeleniu piłki w pole karne przez Mateja Palcicia.

• Efektowny zwód Macieja Jankowskiego przy linii bocznej, po zagraniu pod bramkę żaden z kolegów nie dopadł do piłki.

• Rafał Boguski! Przecież to powinien być gol na 2:2! Po wielkim błędzie obrony piłka spada na trzeci metr na głowę Wiślaka, który katastrofalnie pudłuje!

• Mocny strzał Michała Janoty mija bramkę Mateusza Lisa.

• Głębokie dośrodkowanie Damiana Zbozienia w pole karne wybite przez Marcina Wasilewskiego. Arka utrzymuje się przy piłce.

• Luka Zarandia pada w polu karnym Wisły, ale Arka ma tylko rzut rożny.

• Dobre uderzenie Zdenka Ondraska z kilkunastu metrów, piłka odbija się od murawy i przelatuje tuż obok słupka.

• Trwa seria kornerów dla Arki.

• Mocny strzał Michała Nalepy z około 20 metrów trafia w jednego z obrońców. Skuteczna interwencja zapobiegła groźnemu uderzeniu na bramkę.

• Wznawiamy mecz w Gdyni, w posiadaniu Arka Gdynia!

• Koniec I połowy w Gdyni! Do przerwy Arka zasłużenie prowadzi z Wisłą Kraków!

• Dawid Kort faulowany 30 metrów od bramki Arki.

• Tym razem wrzutka Adama Marciniaka w pole karne Wisły kompletnie nieudana.

• Marcin Wasilewski wybija piłkę spod własnej bramki po strzale Adama Dei.

• Arkowcy spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

• Kolejna okazja dla Macieja Jankowskiego na przeprowadzenie rajdu, tym razem jednak popularny "Jankes" na spalonym.

• Maciej Jankowski przebiegł z piłką przez pół boiska, wpadł w pole karne i uderzył niecelnie – akcja zasługiwała na zwieńczenie golem!

• Po dośrodkowaniu Adama Marciniaka z lewej strony boiska Luka Zarandia uderzył prosto w Mateusza Lisa, Gruzin świetnie poradził sobie z dobitką i wyprowadził Arkę na prowadzenie!

• Luka Zarandia, znakomicie! 2:1 dla Arki Gdynia!

• Póki co ogląda się to bardzo dobrze. Takie poniedziałki z Lotto Ekstraklasą lubimy!

• Maciej Jankowski odnalazł się w polu karnym, uderzył mocno, ale bardzo niecelnie. Dobre wejście, strzał dużo gorszy.

• Świetne dośrodkowanie Mateja Palcicia w pole karne na głowę Zdenka Ondraska, Czech wygrał pojedynek główkowy i skierował futbolówkę do siatki precyzyjnym strzałem!

• A jednak, odpowiada Wisła! Zdenek Ondrasek, znów jest remis!

• Arka idzie za ciosem! Doskonała interwencja Mateusza Lisa, golkiper zatrzymuje piłkę na linii bramkowej po strzale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Marokańczyk świetnie przyjął piłkę na lewym skrzydle, zszedł z nią do środka i uderzył bardzo precyzyjnie, tuż przy słupku i poza zasięgiem bramkarza!

• Nabil Aankour! Fenomenalny gol, 1:0 dla Arki!

• Wysoki pressing Wisły przynosi efekty. Biała Gwiazda odbiera piłkę na połowie rywala, ale tym razem nie daje to nawet rzutu rożnego.

• Jesus Imaz posyła podanie przeszywające pole karne, ale Zdenek Ondrasek nie zdołał dogonić piłki.

• Póki co na murawie przeważają gospodarze, którzy zamykają Wisłę na jej połowie, krakowianie skupiają się na kontratakach.

• Kontratak Wisły, fenomenalne uderzenie Jesusa Imaza z około 20 metrów i piłka odbija się od słupka!

• Piłka nieoczekiwanie zmierzała do bramki Wisły po dośrodkowaniu Adama Marciniaka, jednak ponownie na wysokości zdania stanął Mateusz Lis!

• Pierwszy strzał Luki Zarandii po dośrodkowaniu w pole karne pada łupem Mateusza Lisa.

• Pierwszy gwizdek Daniela Stefańskiego i gramy!

• Zawodnicy meldują się na murawie stadionu w Gdyni!

• Już za kilka minut rozpocznie się mecz kończący 16. kolejkę Lotto Ekstraklasy.

• Arbitrem głównym dzisiejszego meczu będzie pan Daniel Stefański.

• Rezerwowi Wisły: Michał Buchalik, Zoran Arsenić, Jakub Bartosz, Marcin Grabowski, Marko Kolar, Kacper Laskoś i Patryk Plewka.

• Rezerwowi Arki: Marcin Staniszewski, Tadeusz Socha, Adam Danch, Robert Sulewski, Karol Danielak, Marcus da Silva i Rafał Siemaszko.

• Już dziś zmagająca się z coraz większymi problemami natury pozasportowej Wisła zagra w Gdyni z Arką. Delikatnym faworytem spotkania będą krakowianie, jednak Arka ostatnio jest na fali wznoszącej.

• Witamy i zapraszamy na relację z meczu Arka Gdynia – Wisła Kraków!