Firma Apple ujawniła jak dokładnie będą wyglądać nowe smartfony iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr i zegarek Apple Watch Series 4. Zobacz kiedy premiera najnowszych produktów Apple. W jakich cenach będą dostępne w Polsce?

iPhone Xs i iPhone Xs Max

Firma Apple oficjalnie zaprezentowała najnowsze modele iPhone'ów - "iPhone Xs" i "iPhone Xs Max". iPhone Xs to udoskonalona wersja ubiegłorocznego iPhone'a X. Jak mówi dyrektor generalny Apple, Tim Cook, jest to najbardziej zaawansowany smartfon jaki kiedykolwiek stworzył Apple. Nowe modele pojawią się w kolorach Space Gray, srebrnym i złotym.

najbardziej zaawansowany smartfon jaki kiedykolwiek stworzył Apple

iPhone Xs ma wyświetlacz OLED od krawędzi do krawędzi o przekątnej 5,8”, a wersja Xs Max 6,5” (największy ekran w historii iPhone'ów). Jest to wyświetlacz Super Retina, który obsługuje Dolby Vision i HDR10, dzięki czemu można na nim oglądać treści 4K. Ekran zawiera najmocniejsze szkło, jakie kiedykolwiek użyto w konstrukcji smartfona, o podwyższonej odporności na zarysowania. Tył iPhone'a Xs i Xs Max jest wykonany ze szkła i umożliwia bezprzewodowe ładowanie.

apple.com

Oba modele są odporne na zachlapania, wodę (są w stanie przetrwać przez 30 minut na głębokości do 2m) oraz pył.

iPhone Xs ma 12-megapikselowy system z dwiema kamerami, umożliwiający podwójną optyczną stabilizację obrazu z dwukrotnym zoomem optycznym. Aparat ten cechuje inteligentny HDR, nowa funkcja kontroli głębi ostrości czy owa matryca zapewniająca lepszą jakość obrazu.

apple.com

iPhone Xs i iPhone Xs Max będą dostępne w pojemnościach 64 GB, 256 GB i 512 GB. W Polsce w sprzedaży od 28 września 2018 r.

Ceny iPhone’a Xs zaczynają się od 4979 zł za model z pamięcią wbudowaną 64 GB, a iPhone’a Xs Max od 5479 zł za model 64 GB.

Dane techniczne:

WyświetlaczOLED 16M kolorów
Pamięć wbudowana64 GB, 256 GB, 512 GB
System operacyjnyApple iOS 12
ProcesorApple A12 Bionic, liczba rdzeni: 6
Aparat głównyrozdzielczość matrycy 12 Mpix, jasność przysłony f/1,8
Aparat przednirozdzielczość matrycy 7 Mpix, Jasność przysłony f/2,2

Zaprezentowano nowe iPhony i zegarek Apple. Najtańszy telefon będzie kosztował 3729 zł, najdroższy 7219 zł:

iphone Xr

Apple zaprezentowało również nowego iPhone'a Xr, który ma wyświetlacz LCD “Liquid Retina” od krawędzi do krawędzi i wygląd prawie identyczny jak iphone Xs i Xs Max. Ta wersja smartfona ma większy wyświetlacz (6,1”) niż iPhone Xs (5,8”). Model ukaże się w sześciu kolorach: białym, czarnym, niebieskim, koralowym, żółtym i czerwonym.

apple.com

iPhone XR ma 12-megapikselowy obiektyw szerokokątny f/1,8. Aparat posiada inteligentny HDR, kontrolę głębi ostrości czy udoskonalony efekt bokeh w trybie zdjęć portretowym.

iPhone Xr będzie dostępny w pojemnościach 64GB, 128GB i 256GB. W Polsce w sprzedaży od 27 października 2018r.

Dane techniczne:

WyświetlaczLCD “Liquid Retina” 16M kolorów
Pamięć wbudowana64 GB, 128 GB, 256 GB
System operacyjnyApple iOS 12
ProcesorApple A12 Bionic, liczba rdzeni: 6
Aparat głównyrozdzielczość matrycy 12 Mpix, jasność przysłony f/1,8
Aparat przednirozdzielczość matrycy 7 Mpix, Jasność przysłony f/2,2

Apple Watch Series 4

Firma Apple ujawniła jak będzie wyglądać zegarek Apple Watch Series 4. Ten model będzie dostępny w rozmiarach 40 mm i 44 mm. To nowa wersja, w której każdy element i funkcja zostały zaplanowane i zaprojektowane na nowo co zaowocowało całkiem nową konstrukcją.

apple.com

Apple Watch Series 4 charakteryzuje przede wszystkim ekran o 30% większy niż poprzednie wersje. Na wyświetlaczu mieści się teraz więcej detali i informacji. Nowa tarcza Infograf umożliwia ustawienie nawet ośmiu komplikacji. Spód urządzenia jest w całości wykonany z ceramiki i szafirowego kształtu. Z boku umieszczono pokrętło Digital Crown po to, by wygodnie korzystać z Apple Watch bez zasłaniania ekranu palcem. Dotykowy sygnał zwrotny sprawia, że obracając pokrętłem, wyraźnie czuć kliknięcia.

Zegarek jest nawet dwukrotnie szybszy od poprzedniej wersji. Procesor CPU czwartej generacji zapewnia wyraźne przyspieszenie. Apki otwierają się szybciej, a wydajność całego systemu zauważalnie wzrosła. Głośnik w Apple Watch Series 4 jest większy i jeszcze mocniejszy, co radykalnie poprawia jakość dźwięku (50% głośniejszy głośnik).

Apple Watch Series 4 to wiele nowych funkcji. Automatyczne rozpoznawanie treningu - nowe treningi dla miłośników jogi i pieszych wędrówek. Zaawanso­wane funkcje dla biegaczy, w tym kadencja i alerty tempa. Powiadomienia o wysokim lub niskim tętnie - wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Zegarek jest nawet w stanie wykryć migotanie przedsionków i ostrzec przed tym użytkownika.

W Polsce w sprzedaży od 28 wrzesnia 2018r.

Ceny Apple Watch Series 4 zaczynają się od 1899 zł za model 40 milimetrów i 2049 zł za model 44 milimetry.

POLECAMY NA STREFIE BIZNESU: