Akcja "Zostań Św. Mikołajem" z naszemiasto.pl. Mikołaj...

  Akcja "Zostań Św. Mikołajem" z naszemiasto.pl. Mikołaj zaprosił dzieci na pizzę [zdjęcia]

  Natalia Grzybowska

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  W przeddzień właściwych Mikołajek, Święty Mikołaj z redakcji Nasze Miasto wraz z kilkoma pomocniczkami już po raz piąty spotkał się z dziećmi z sopockiego Domu Dziecka "Na Wzgórzu". Wszystko dzięki akcji "Zostań św. Mikołajem".
  Akcja "Zostań Św. Mikołajem" z naszemiasto.pl. Mikołaj zaprosił dzieci na pizzę [zdjęcia]
  1/11

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Karolina Misztal

  Dotychczas, dzieci przyjmowały ekipę Mikołaja u siebie, w domu „Na Wzgórzu” w Sopocie, jednak ze względu na remont placówki, tym razem zaprosił ich do 01 Pizzarium w Gdańsku, co stanowiło dla nich dodatkową niespodziankę.

  Sympatyczna ekipa pizzerii częstowała dzieci prawdziwą włoską pizzą, dodatkowo serwując im taką, której nie sposób znaleźć w oficjalnym menu: pizzę czekoladową.
  Karolina Misztal


  W mikołajkowych paczkach, przygotowanych dzięki uprzejmości reklamodawców, znalazły się m.in. kosmetyki, gadżety elektroniczne i góra słodyczy, ufundowane przez sponsorów.

  Najmłodszy uczestnik imprezy - Denis z zapałem odpakowywał prezenty, pałaszując ich słodką zawartość. Onieśmielony paczką od św. Mikołaja, nie chciał nam powiedzieć o czym marzy, ale widać było, że jej zawartość sprawiła mu ogromną przyjemność.

  Za to, 14-letni Robert - zadowolony z upominku, zdradził, że marzy mu się zestaw wkrętaków do swojego telefonu komórkowego.Zobacz galerię

  Wychowankowie sopockiego Domu Dziecka "Na Wzgórzu" również nie przyszli z przysłowiową "pustą ręką". W podziękowaniu przygotowali Mikołajom dyplomy i domowe pierniczki.

  Część podopiecznych święta spędzi u swoich rodzin, pozostali zaś jak co roku doświadczą tradycyjnej, rodzinnej Wigilii w Domu Dziecka, na której nie zabraknie wspólnego kolędowania i syto zastawionego stołu.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo