AEK Ateny - Bayern Monachium, Liga Mistrzów. Zabójcze trzy minuty. Bramka Roberta Lewandowskiego [wynik meczu, relacja]

Na zdjęciu: Robert Lewandowski. Mecz AEK Ateny - Bayern Monachium odbył się w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Zabójcze trzy minuty. Bramka Roberta Lewandowskiego [wynik meczu, relacja] East News
AEK Ateny - Bayern Monachium, Liga Mistrzów. We wtorek (23.10.2018) w rozgrywkach Ligi Mistrzów Bayern Monachium pokonał w Atenach zespół AEK 2:0. Goście strzelili obie bramki w zaledwie trzy minuty w drugiej połowie. Jedną z nich zdobył Robert Lewandowski [wynik meczu, relacja].

Monachijczycy we wtorek na pewno nie porwali swoją grą. Oni po prostu zrobili swoje, bo porażka mogłaby przekreślić ich szanse na awans z grupy. Na tle kolegów wyróżniał się jednak Robert Lewandowski, który był aktywny na boisko i często pokazywał się kolegom. Polak zasłużył na dobre noty.

Oczywiście "Lewy" chwalony być może nie tylko za grę i ogólną postawę na boisku, ale również za strzeloną bramkę. Polak ustalił wynik spotkania po asyście Rafinhi w 63. minucie pojedynku. Dwie minuty wcześniej natomiast przytomnie w polu karnym rywali zachował się Javi Martinez, który strzałem z woleja pokonał bezradnego bramkarza rywali.

Po trzech meczach Bayern ma na swoim koncie siedem punktów. Tyle samo co Ajax Amsterdam. Zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy E. Teraz drużynę Roberta Lewandowskiego czeka starcie z AEK Ateny, ale tym razem przed własną publicznością. Pojedynek ten zaplanowano na 7 listopada.

Wcześniej pisaliśmy

AEK Ateny - Bayern Monachium, Liga Mistrzów [gdzie oglądać, transmisja, stream, online, na żywo, wynik meczu]

Transmisję na żywo z meczu AEK Ateny - Bayern Monachium przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 1. Niestety, dostęp do niej jest dodatkowo płatny. Początek pojedynku zaplanowano na godz. 18.55.

A gdzie oglądać mecz AEK Ateny - Bayern Monachium w internecie? Płatny stream online dostępny będzie za pośrednictwem platformy IPLA.tv. Pakiet na siedem dni kosztuje 40 złotych.

Wszystkich Czytelników zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji na żywo z tego pojedynku w naszym serwisie - kliknij TUTAJ.

AEK Ateny - Bayern Monachium, Liga Mistrzów: Robert Lewandowski wraca do formy

Piłkarze Bayernu Monachium, o ile realnie myślą o tym, by awansować do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę. W dwóch dotychczasowym spotkaniach zgromadzili na swoim koncie cztery punkty. Szczególnie rozczarowujący był remis z Ajaksem Amsterdam w Monachium, zwłaszcza, że zespół Lewandowskiego zaprezentował się w tej batalii mizernie.

AEK Ateny natomiast to jak na razie jedyny zespół w grupie E, który nie zdobył żadnego punktu. Grecki team z pewnością liczy na niespodziankę w Monachium, tym bardziej, że Bayern nie wyszedł jeszcze na dobre z dołka.

- AEK zwłaszcza na własnym podwórku jest niebezpieczne, mając za sobą swoich fanów. Na ich stadionie panuje wspaniała atmosfera. Musimy być dobrze przygotowani i grać swoje - przyznał na przedmeczowej konferencji prasowej Arjen Robben, pomocnik Bayernu.

A polscy fani piłki nożnej bardzo liczą na Lewandowskiego. Tym bardziej, że nasz snajper odżył w ostatnim meczu ligowym z VfL Wolfsburg. "Lewy" strzelił dwie bramki, a przy trzeciej asystował, za co dostał od części niemieckich mediów notę "jeden", czyli klasa światowa.

Robert Lewandowski w dotychczasowych dwóch pojedynkach w Lidze Mistrzów strzelił zaledwie jedną bramkę. To z całą pewnością poniżej jego możliwości. Swój dorobek strzelecki postara się zatem poprawić we wtorek.

A jak wtorkową batalię wyceniają bukmacherzy? Dla nich oczywiście faworyt może być tylko jeden, a jest nim Bayern Monachium (kurs na zwycięstwo - 1,25, na remis - 6,25, na wygraną AEK Ateny - 10,80).

Data meczu: 23.10.2018
Meczu: AEK Ateny - Bayern Monachium
Transmisja: Polsat Sport Premium 1
Godzina: 18.55

Przerwy źle działają na piłkarzy Lechii Gdańsk, olbrzymia motywacja w Arce Gdynia